KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
☆ Adminok ☆
Sabrina Michele
Alexey Maximilian
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Keresem.... EmptyPént. Feb. 13, 2015 7:31 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Keresem.... EmptyKedd Nov. 25, 2014 7:32 pm by Vendég

» The Devil Within
Keresem.... EmptyKedd Júl. 15, 2014 7:14 pm by Vendég

» Ryan & Britt
Keresem.... EmptyKedd Júl. 08, 2014 3:21 pm by Brittany McGregor

» My Life Arts
Keresem.... EmptyVas. Júl. 06, 2014 10:16 pm by Sabrina Michele

» TribesFRPG
Keresem.... EmptySzomb. Júl. 05, 2014 7:03 pm by Vendég

» new orleans
Keresem.... EmptySzomb. Júl. 05, 2014 5:01 pm by Sabrina Michele

» lacrima cruentus
Keresem.... EmptySzomb. Júl. 05, 2014 4:52 pm by Sabrina Michele

» Miraculous Creatures
Keresem.... EmptyKedd Jún. 24, 2014 2:01 pm by Alexey Maximilian

» Silencio FRPG
Keresem.... EmptyKedd Jún. 24, 2014 10:54 am by Alexey Maximilian

» Zeneláda
Keresem.... EmptyKedd Jún. 24, 2014 10:35 am by Alexey Maximilian

» New Day FRPG
Keresem.... EmptyVas. Jún. 15, 2014 3:24 pm by Vendég

» Nyugati esti beszélgetés
Keresem.... EmptyKedd Jún. 10, 2014 8:31 pm by Dakota Violet Davis

» Sin City - Chicago, a bűnok városa
Keresem.... EmptyKedd Jún. 10, 2014 5:00 pm by Vendég

» Csevegő, ajánló
Keresem.... EmptyHétf. Jún. 09, 2014 2:57 pm by David Mckenze

Chat
Statistics
Összesen 32 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Tristan Montgomery

Jelenleg összesen 317 hozzászólás olvasható. in 144 subjects
Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Keresem....

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Admin & Oktató
Admin & Oktató
Sabrina Michele

Sabrina Michele

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2014. Mar. 30.
Age : 31
Tartózkodási hely : Soord

Keresem.... Empty
TémanyitásTárgy: Keresem....   Keresem.... EmptyHétf. Márc. 31, 2014 6:57 pm




»Teljes név«
ide

»Kor«
ide

»Play by«
ide

»Csoport«
ide

»Rang«
ide

»Státusz«
Szabad/Foglalt

»Amit tudni kell róla«
Ide írd le, mi jellemzi a kapcsolatotokat, és magát a személyt



Kód:
[center]<TABLE><TR>
<td><div style="height:150px;width:250px;background-image: url(http://i58.servimg.com/u/f58/18/80/52/63/navtel11.jpg);PADDING: 10PX; -moz-border-radius:20px; -webkit-border-radius:20px; border-top:1px dotted #f9cb98;border-bottom:1px dotted #f9cb98; font:13px Georgia, Garamond, Serif;overflow:auto;"><div class="szin5">[b]»Teljes név«[/b]</div> ide<br>
<div class="szin5">[b]»Kor«[/b]</div> ide<br>
<div class="szin5">[b]»Play by«[/b]</div> ide<br>
<div class="szin5">[b]»Csoport«[/b]</div> ide<br>
<div class="szin5">[b]»Rang«[/b]</div> ide<br>
<div class="szin5">[b]»Státusz«[/b]</div> [color=#006600]Szabad[/color]/[color=#FF0000]Foglalt[/color]<br>
<div class="szin5">[b]»Amit tudni kell róla«[/b]</div>Ide írd le, mi jellemzi a kapcsolatotokat, és magát a személyt
</div>

</div></td>
<TD><div style="width:200px; height:150px; border-right:3px dotted #f9cb98;border-left:3px dotted #f9cb98; background-image: url(EGY 200x150px MÉRETŰ KÉP); border-radius:160px 160px 160px 160px;-moz-transform: rotate(-5deg); -webkit-transform: rotate(-5deg);box-shadow: 0 0 20px black; margin-left:-30px;margin-top: -30px;"></div></td></TR>
</TABLE>[/center]
Vissza az elejére Go down
https://soordisland.hungarianforum.com
Admin & Őr
Admin & Őr
Alexey Maximilian

Alexey Maximilian

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2014. Apr. 07.
Tartózkodási hely : West Island

Keresem.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem....   Keresem.... EmptyKedd Ápr. 08, 2014 4:44 pm




»Teljes név«
Carlene Hudson

»Kor«
20-22

»Play by«
Candice Accola

»Csoport«
Nyugatiak

»Rang«
Őrök/Vadászok/Beszéljük meg

»Státusz«
Foglalt

»Amit tudni kell róla«

Carly jobban beválik, mint egy ragtapasz dohányzás ellen, csak hogy Barbie a magánéletemről próbál leszoktatni gőzerővel. Egyedül utazott, nem elég hogy félt a repüléstől, most még ez is. Amikor pedig a szigetre keveredtünk nagyon úgy tűnik, hogy én voltam a hozzá legközelebb álló és legszimpatikusabb, bizalomgerjesztőbb személy, akire rátapadt és azóta sem igazán tágít mellőlem. Fogalmam sincs miért, de valami oknál fogva azóta mondjuk úgy, hogy figyelek rá. Nehéz is mennem nem ezt tennem, mikor az éjszaka közepén is képes megkeresni akár alszom, akár őrködöm. Van egy olyan érzésem, hogy lekötözni sem tudnám, mert a kötelet is eltépné, csak hogy ne keljen ezen a helyen egyedül lennie. Az hogy időközben belehabarodik-e... Kiderül, de kétlem, hogy tudna ennél ragaszkodóbb lenni... Ennél már csak akkor ha a karjait a nyakam köré, a lábait pedig a derekam köré fonná.  




A hozzászólást Alexey Maximilian összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 09, 2014 6:50 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Jobb Kéz
Jobb Kéz
Katrina L. Dragomir

Katrina L. Dragomir

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2014. Apr. 08.

Keresem.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem....   Keresem.... EmptySzer. Ápr. 09, 2014 6:42 am




»Teljes név«
Drake Flaming

»Kor«
28

»Play by«
Ian Sommerhalder

»Csoport«
Déli

»Rang«
Őr/Vadász

»Státusz«
Foglalt

»Amit tudni kell róla«
A szüleimmel utaztam a szigetre még három évvel ezelőtt, de ők az életüket vesztették. Drake-el a szigeten ismerkedtem meg, az első pillanattól kezdve utáltam őt. A viszonyunk nem mondhatnám izgalom és veszélymentesnek. Akármikor találkozunk sikeresen vitába torkollik a találkánk. Egy éve történt, hogy vonzódni kezdtünk egymáshoz, ami jó is de egyben rossz is. Se magamnak sem pedig neki nem vallanám be soha hogy mit érzek iránta. Többek között azért mert Drake egy felszínes, ám egyben nagyon okos és harcias férfi. Roppant manipulatív és kegyetlen tud lenni, ami persze ezen a szigeten nem árt, de velem szemben is ilyen szokott lenni. Imádja ha ő irányít, ahogyan én is, ezért folyton vitázunk de a vitáink vége legtöbbször egy szenvedélyes és vad együttlét. A hátam mögött több nővel is ágyba bújt már, de azt nem is sejti, hogy a legjobb barátnőm tanúja volt egy ilyen eseménynek. A nagy titkot még magam sem tudom de ő sem hogy hamarosan elárulják nekem. Emiatt meg fogalmazhatunk úgy is hogy kidől a világháború köztünk.




A hozzászólást Katrina L. Dragomir összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 13, 2014 10:33 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Oktató
Oktató
Tallulah Jones

Tallulah Jones

Hozzászólások száma : 12
Join date : 2014. Apr. 07.
Age : 31

Keresem.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem....   Keresem.... EmptySzer. Ápr. 09, 2014 5:34 pm




»Név«
Noah Yoo/Lee/Kim

»Kor«
22

»Play by«
Kang Min Hyuk

»Csoport«
Déliek

»Rang«
Őrök/Vadászok

»Státusz«
Foglalt/

»Amit tudni kell róla«
Ő az én mindenem, a legjobb barátom, a szerelmem, és a védelmezőm. Nagyon szerencsés vagyok, már ha ebben a szerencsétlenségben van bármi szerencsés, hogy ő mellettem van, és velem volt a hajón. Nélküle már megőrültem volna.
Gondoskodó, vicces, makacs, és eléggé fura figura ő is, akárcsak én, de tökéletesen jól kijövünk.
A többit a megalkotóra bízom, további információ az et-mben, illetve pm-ben, és kérlek, siess *-* nagyon várlak!




A hozzászólást Tallulah Jones összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 13, 2014 5:18 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Gyűjtögetők
Gyűjtögetők
Sophia W. Brightmore

Sophia W. Brightmore

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2014. Apr. 12.
Age : 29
Tartózkodási hely : ×Soord Island

Keresem.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem....   Keresem.... EmptySzomb. Ápr. 12, 2014 1:52 pm




»Teljes név«
Elliotként emlegettem, de lehet más is (:

»Kor«
20-22

»Play by«
Nico Tortorella, Logan Lerman, Francisco Lachowski, Ryan Guzman, Sam Claflin bárki.

»Csoport«
déliek

»Rang«
bármi

»Státusz«
Szabad

»Amit tudni kell róla«
Kedves, vicces, barátkozó, lelkes. Alkalmazkodó és minden ehhez hasonló, ezt nem igazán szeretném megkötni vele kapcsolatban. Az élete a megalkotótól függ, csak annyit kérek, hogy kiskoruk óta legyenek jóban. Hogy aközben mi volt vele meg ilyenek az rajtad áll.
A szüleink által lettünk nagyon jóba, legjobb barátokká váltunk majd együtt is jártunk. Pont a szüleidhez indultunk, úgy gondoltad jachttal menni tök jó lesz, de megszívtuk. Az emlékezetem nem a régi, nem emlékszek semmire a hajóút előtt, így arra sem, hogy együtt vagyunk. Te a legjobb barátomként viselkedsz, nem úgy mintha a pasim lennél. Talán újból megszeretnél hódítani? Lehetséges, minden csak rajtad áll. Ha valami nem tiszta akkor pm-ben megbeszéljük, bármit kitalálhatunk, minden csak rajtad múlik.
Vááárlak nagyon <3




A hozzászólást Sophia W. Brightmore összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 14, 2014 11:41 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vadász
Vadász
Conor Johnson

Conor Johnson

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2014. Apr. 12.
Tartózkodási hely : Dél

Keresem.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem....   Keresem.... EmptyVas. Ápr. 13, 2014 6:06 pm




»Teljes név«
Cornelia ????

»Kor«
24

»Play by«
Rose Leslie

»Csoport«
Déli

»Rang«
Vadász

»Státusz«
Szabad

»Amit tudni kell róla«
Cornelia tanított meg túlélni. Kegyetlen voltam és óvatlan , de ha valamire nem figyeltem , akkor arra mindig felhívta a figyelmemet , úgy hogy azt egy életre megjegyeztem.
Nem akarok sokat elmondani róla. A múltjával kapcsolatban nem kötök ki semmit , szeretném ha komoly dolgok lennének köztünk Smileérdeklődni pm-ben nagyon nagyon várom <3




A hozzászólást Conor Johnson összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 20, 2014 1:51 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Jobb Kéz
Jobb Kéz
Katrina L. Dragomir

Katrina L. Dragomir

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2014. Apr. 08.

Keresem.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem....   Keresem.... EmptyVas. Ápr. 13, 2014 10:51 pm




»Teljes név«
Rosalie Zoey Redbrid

»Kor«
24

»Play by«
Claire Holt

»Csoport«
Gyűjtögető/Vadász

»Rang«
ide

»Státusz«
Szabad

»Amit tudni kell róla«
Rose... te vagy a legbájosabb, kedvesebb és okosabb teremtés akit ismerek. A legjobb barátnőm vagy már kiskorom óta, szinte a testvéremként tekintek rád. Veled együtt utaztam mikor kikötöttünk itt 3 évvel ezelőtt. Mindent tudsz rólam azt is hogy Drake-be beleszerettem de ezt senki nem tudja még maga a srác sem. Tudsz róla egy fontos titkot ami mélyen érintene engem, de vacilálsz hogy eláruld e nekem a dolgot. Részben eddig azért nem árultad mert tudod, hogy akkor a lelkemet törnéd össze vele, de nem akarsz Drake-nek sem segíteni azzal, hogy nem árulod el a titkot. Nagy nehezen döntötted el hogy megosztod velem a dolgot, de még nem találtál rá megfelelő alkalmat.


Vissza az elejére Go down
Ápoló
Ápoló
Soraya Walker

Soraya Walker

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2014. Apr. 19.
Tartózkodási hely : A sziget

Keresem.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem....   Keresem.... EmptySzomb. Ápr. 19, 2014 3:34 pm




»Teljes név«
David Mckenze

»Kor«
33-35

»Play by«
Chris Hamswort (nagyon szeretném őt)

»Csoport«
Nyugatiak

»Rang«
Vezető

»Státusz«
Foglalt

»Amit tudni kell róla«
Nos, minden rád vonatkozó apróbb dolog le van írva a staff által keresett kariknál. Én most csak a kettőnk kapcsolatára térnék ki.
Szóval... te vagy a vezető, így sok problémával küzdesz, pluszban elég sűrűn esel bajba, aminek köszönhetően mindig én stoppollak össze. Eleinte tudomást sem vettünk a másikról, aztán egyre többet beszélgettünk végül pedig már egész jóban lettünk. Mint ahogy mindenki más, te sem tudsz semmit az eddigi életemről, és nagyon szeretnéd, ha ez megváltozna. Egyszerűen megfogalmazva, egy teljesen átlagos pár lennénk, ha nem vesszük a környezet adta nehézségeket, és azt a tényt, hogy te vagy a vezető, ami hatalmas felelősséggel jár.




A hozzászólást Soraya Walker összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 06, 2014 6:40 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vadász
Vadász
Eithan Wall

Eithan Wall

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2014. Apr. 21.
Age : 34
Tartózkodási hely : West Island

Keresem.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem....   Keresem.... EmptyKedd Ápr. 22, 2014 6:37 pm




»Teljes név«
Nailea Fuentes

»Kor«
21-22

»Play by«
Demi Lovato

»Csoport«
Nyugati

»Rang«
Vadász

»Státusz«
Foglalt

»Amit tudni kell róla«
Játékos versengés. Többnyire. A gépen ugyanabban a sorban ültünk, gyakorlatilag két szót nem szóltunk igazán egymáshoz. Három év bőven elég volt arra, hogy rájöjjek, kemény fából faragtak téged és nem érdemes veled ujjat húzni. Még ha nem is mondjuk ki, de hajt minket egyfajta versenyszellem. Vagy csak én látom így? Mindenesetre motiválni tud, hogy bizonyos dolgokban jócskán előnyös helyzetben vagy. Igazi karakán lánynak ismertelek meg, temperamentumod a véredben van. Noha még úgy igazán sosem vesztünk össze, kérdéses, mikor jön el a pont, hogy kihozz a sodromból. Nem igazán fogadjuk meg egymás tanácsát, valamiért úgy érzem, hogy a jövőben kölcsönösen tisztelni fogjuk egymást. Vagy tán tévedek?  


Vissza az elejére Go down
Ápoló
Ápoló
Dakota Violet Davis

Dakota Violet Davis

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2014. Apr. 10.
Age : 31
Tartózkodási hely : Soord Island

Keresem.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem....   Keresem.... EmptySzer. Ápr. 30, 2014 1:06 pm




»Teljes név«
Christopher Freewen

»Kor«
25

»Play by«
Chaning Tatum

»Csoport«
Nyugati

»Rang«
Vadász

»Státusz«
Beregisztrált

»Tipikus macsó. Nagyra tartja magát, de ha kell tud gyengéd, kedves és megértő is lenni. Céltudatos és mindig eléri amit akar... Nagy harcok és az egymás közöti elenszenv után ő lesz az én párom és védelmezőm«

Vissza az elejére Go down
Őr
Őr
Andrew Stark

Andrew Stark

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 30
Tartózkodási hely : ₪ South Island

Keresem.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem....   Keresem.... EmptySzomb. Május 03, 2014 11:41 am




»Teljes név«
Emma Stark

»Kor«
20

»Play by«
Emilia Clarke

»Csoport«
Déliek

»Rang«
gyűjtögető/ápoló/tanító

»Státusz«
Szabad

»Amit tudni kell róla«
Emma az ikertestvérem, bár mivel ő született pár perccel később, ezért ő az én hugicám. A születésnapunkat eltekintve mondhatni az ellentétem. Ő nyugodt, kiegyensúlyozott, barátságos és segítőkész. A szüleink halála után egy ideig teljesen maga alatt volt. Én segítettem neki, hogy túl tegye magát rajta.
//pb-t illetően szeretném Emiliat, a karakter személyisége az alkotóra bízva, csak az stimmeljen, amit itt és az ET-mben leírtam. Nagyon várlak hugi! Wink





»Teljes név«
Melanie Stark

»Kor«
18

»Play by«
Palvin Barbara

»Csoport«
Déliek

»Rang«
gyűjtögető/ápoló/tanító

»Státusz«
Szabad

»Amit tudni kell róla«
Melanie a kishúgom. Nagyon életvidám és játékos. Jó humora van, könnyen barátkozik és mindenki imádja. Szereti a gyerekeket és az állatokat. Nagyon érzékeny típus. Őt viselte meg a legjobban az, hogy a szüleink meghaltak.
//nem szeretnék túl sok mindent megszabni vele kapcsolatban, a pb is változtatható, csak barna hajú legyen Smile





»Teljes név«
szabadon választható

»Kor«
19-20

»Play by«
Rose Leslie

»Csoport«
Déliek

»Rang«
őr

»Státusz«
beregisztrált

»Amit tudni kell róla«
Emlékszem még a hajóútra. A szomszéd kabinban voltál a családoddal. Flörtöltünk és próbáltalak felszedni. Te pedig olyan nehezen nyíltál meg előttem, hogy kezdtem feladni. Aztán jött a vihar és ide kerültünk a szigetre. Féltél, főleg az után, hogy a szüleid eltűntek. Az ő keresésükre mentek el a mi szüleink egy csoporttal, de ők sem tértek vissza. Nem maradt senkit, és váratlanul ért, de úgy döntöttél, hogy mégis megbízol bennem. Eleinte elegem volt, hogy a két húgom mellé kaptam még egy harmadikat, aztán később te is csatlakoztál az őrök csoportjához. Általában együtt őrködünk, és időközben megkedveltük egymást. Azt viszont egyikünk sem tudja biztosan, hogy menyire kedveli a másikat: csak barátként, vagy annál több?
//pb-t illetően nagyon szeretném Roset, a karakter személyisége az alkotóra bízva, egyedül annyit szeretnék, hogy amit itt leírtam, az teljesüljön Wink


Vissza az elejére Go down
http://secret-creek.tumblr.com/
Vadász
Vadász
Drake Flaming

Drake Flaming

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2014. Apr. 09.
Tartózkodási hely : Dél

Keresem.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem....   Keresem.... EmptyKedd Május 27, 2014 5:26 pm




»Teljes név«
Isabell ???

»Kor«
24-28

»Play by«
Blake Lively / Amanda Seyfried/Dutzen Kroes/ Candice Swanepoel

»Csoport«
Dél

»Rang«
amit akarsz

»Státusz«
Szabad

»Amit tudni kell róla«
Isabell lenne a lány , akivel lefeküdtem Kath mellett. Elvileg valakit megcsaltam valakivel , de igazából egyik lánnyal sem igazán komoly a kapcsolatom és igazából két part között egyensúlyozok. Bell tud Kath-ről és igazából hogy pontos legyek ő fektetett meg engem. Én pedig nem tiltakoztam..



Kath hiányában keresem magamnak Bellát.


Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom


Keresem.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem....   Keresem.... Empty

Vissza az elejére Go down
 

Keresem....

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kérésem, kérdésem van

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Soord Island :: Karakterek :: Karakteralkotás-