KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
☆ Adminok ☆
Sabrina Michele
Alexey Maximilian
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Ryan & Britt  EmptyPént. Feb. 13, 2015 7:31 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Ryan & Britt  EmptyKedd Nov. 25, 2014 7:32 pm by Vendég

» The Devil Within
Ryan & Britt  EmptyKedd Júl. 15, 2014 7:14 pm by Vendég

» Ryan & Britt
Ryan & Britt  EmptyKedd Júl. 08, 2014 3:21 pm by Brittany McGregor

» My Life Arts
Ryan & Britt  EmptyVas. Júl. 06, 2014 10:16 pm by Sabrina Michele

» TribesFRPG
Ryan & Britt  EmptySzomb. Júl. 05, 2014 7:03 pm by Vendég

» new orleans
Ryan & Britt  EmptySzomb. Júl. 05, 2014 5:01 pm by Sabrina Michele

» lacrima cruentus
Ryan & Britt  EmptySzomb. Júl. 05, 2014 4:52 pm by Sabrina Michele

» Miraculous Creatures
Ryan & Britt  EmptyKedd Jún. 24, 2014 2:01 pm by Alexey Maximilian

» Silencio FRPG
Ryan & Britt  EmptyKedd Jún. 24, 2014 10:54 am by Alexey Maximilian

» Zeneláda
Ryan & Britt  EmptyKedd Jún. 24, 2014 10:35 am by Alexey Maximilian

» New Day FRPG
Ryan & Britt  EmptyVas. Jún. 15, 2014 3:24 pm by Vendég

» Nyugati esti beszélgetés
Ryan & Britt  EmptyKedd Jún. 10, 2014 8:31 pm by Dakota Violet Davis

» Sin City - Chicago, a bűnok városa
Ryan & Britt  EmptyKedd Jún. 10, 2014 5:00 pm by Vendég

» Csevegő, ajánló
Ryan & Britt  EmptyHétf. Jún. 09, 2014 2:57 pm by David Mckenze

Chat
Statistics
Összesen 32 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Tristan Montgomery

Jelenleg összesen 317 hozzászólás olvasható. in 144 subjects
Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Ryan & Britt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Gyűjtögetők
Gyűjtögetők
Brittany McGregor

Brittany McGregor

Hozzászólások száma : 18
Join date : 2014. Apr. 19.
Age : 34
Tartózkodási hely : West Island

Ryan & Britt  Empty
TémanyitásTárgy: Ryan & Britt    Ryan & Britt  EmptyVas. Ápr. 20, 2014 7:40 pm

Már egy jó ideje beálltam arra, hogy korán ébredek. Így szokásomhoz híven ma is így történt. Szépen csendben kiosontam a partra, hogy felfrissítsem magamat. Lehet, hogy másoknak megy az, hogy ébredés után pikk pakk összekapják magukat, és úgy indulnak neki az erdőnek, és a mai napi munkának.
Minden új nap valamit tartogat, és mi félünk attól. Ki jobban, más kevésbé. sosem tudhatjuk, hogy mi vár ránk, de megéri a kockázatot, mert élhetünk. Legyen ez az élet bármilyen, leginkább kávé nélküli, ami segítene felébrednem. Éjszakák jönnek, nappalok mennek. Nekünk dolgunk van, miközben meg kellett válnunk mindentől, és mindenkitől 3 évvel ez előtt. Bele se merek gondolni, hogy mi lehet Marievel azóta. Meddig kereshetett.
de már új végzetet rendelt a sors van aki hosszabbat kapott, mások rövidebbet. De én élni akarok, és élek is. Megtanultam, hogy élhetek túl, hogyan alkalmazkodhatok ehhez az új világhoz a megszokott dolgaim nélkül.

Ezért is keltem most is korán. Mosakodtam meg, majd belebújtam a megszáradt bikinimbe, a rövid farmernadrágomba, és egy ingbe, amit megkötöttem a hasamnál. Hajamat szépen összefogtam, és egy sapkát tettem a fejemre. Megtanultam már, hogy az erdőbe sapka , kendő nélkül nem megyünk, mert sosem tudni honnan pottyan égi áldás a nyakadba bogár, vagy pók formájában. Egy társam így járt , szerencsétlen. Bepánikolt, attól meg a pók is és megmarta. Csúnya véget ért szegény.

Amint készen voltam mentem is vissza a hátizsákomért. addigra már páran készen voltak. Még kis időt vártunk, meg pár vadászt és neki vágtunk az erdőnek. Jelenleg az volt a feladatunk ,hogy gyümölcsöt gyűjtsünk, amennyit csak tudunk. Az egyik idősebb hölgy szerint jó lenne, ha lennének vész tartalékaink, mert sosem tudni, hogy mikor fuccsol be az idő, és kezd esni. Akkor pedig még veszélyesebb az erdőbe menni. Ilyenkor sajnálom csak, hogy nem hallgattam meg egykori ügyfelet, aki oda volt az ilyen dolgokért, és ha rendeztem neki valami partit, akkor folyton mesélni akart, én meg mindig kibújtam ezek alól. Persze azóta már sokat tanultam.

Miután elindultunk körbe néztem, hogy kik jönnek velünk, és szerencsémre az undok őr most nem tartott velünk. Viszont annak nem örültem, amikor a vezető kettesével beosztott minket és ha kis területen is, de szét szóródtunk. A velem lévő vadászt látásból ismertem, Ryan, de eddig nem igen beszéltem vele.
- Remélem nyugodt délelőttünk lesz - mondtam neki miközben a fákat bokrokat figyeltem, hátha meglátok valami ehetőt.




Vissza az elejére Go down
Vadász
Vadász
Ryan Blackwood

Ryan Blackwood

Hozzászólások száma : 15
Join date : 2014. Apr. 08.

Ryan & Britt  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan & Britt    Ryan & Britt  EmptyVas. Ápr. 20, 2014 8:28 pm

Egy hét telt el Marionnal való beszélgetésünk óta. Azóta nem is igen néztünk egymás felé, kerültünk mindenfajta kapcsolatot. Oké, ez tőlem szokványos, de most nem jött oda szurkálódni sem, ahogy néha megtette mindenkivel. Nem tudom, talán elgondolkodott a dolgokon, amiket beszéltünk, talán nem, de ez van. Én nem hiszem, hogy odamegyek hozzá csak úgy megkérdezni, hogy jól van-e, vagy ilyesmi, mert látom, hogy nincs fizikai problémája, akkor meg jól van. Az, hogy megmozgatott-e bennem valamit, még nem tudom, csak azt, hogy hatott rám a szövegével és a titkával. De mindegy, megígértem, hogy megtartom, szóval nem hiszem, hogy emiatt kerül, talán tényleg gondolkodik. Az arcom megmosom, és bámulok a törött tükördarabra, hogy az visszanéz rám. Eléggé nyúzott vagyok ma, de hát ez van. Andrew nem adta vissza az elcserélt műszakot, és nem igazán tudom utolérni magam pihenésben. Persze ezt csak magamnak köszönhetem, mert nem tudom ott hagyni másra azt a kis földet, amit művelek. Illetve nem szeretném, ha valaki elcseszné, amit kemény munkával próbálok fenntartani már három éve. Amikor egyszer megpróbálta, a fél fűszerállomány ment tönkre, amit mára tudott már csak helyrehozni. Igaz, így szenved, de legalább van mit rászórni a húsokra, és valamennyire változatos az étkezésünk. Felveszem a pólóm, beugrok a nadrágomba, és a tegez is a hátamra kerül. Felteszem az ideget az íjra, a kést a tokjába csúsztatom, ami az övemen lifeg. Még a fejkendő, és mehetünk is. Tök jó bakancsot találtam anno, még mindig bírja, és nagyon kényelmes is, amellett, hogy vízálló és jól bírja a terepet. Ma gombászni megyünk, én csak így hívom ezt az egészet. Vezetőnk kettesével oszt be minket, hála az égnem Miss Grahamet nem nekem szánja. „Valamiért” ő Jameshez kerül, hát legyen. Örülök, hogy az én párom Brittany, mert nem szokott szívózni velem. Mondjuk ritka, hogy így szétváljunk. Követem a lányt, és próbálok figyelni, de a neszek ma elkerülnek minket egyelőre.
- Aha, én is – mit mondhatnék erre? Jobb lenne, ha ez így is maradna, még van egy óránk, hogy visszamenjünk a találkozási pontra, és eddig nem találtunk semmit. A szokásos helyen most eltűntek a gyümölcsök, újakat kell felfedeznünk. Hát azért eléggé lealázzuk az erdő adta lehetőségeket, lehet, hogy ültetni fogok pár gyümölcsfát is a közelünkbe. Csak sok értelme nincs, el kéne hoznunk egy nagyobbat, mert mire egy új hajtásból érzékelhető fa lesz és teremni kezd az 5-6 év. Mire elegendő gyümölcs lesz rajta, az olyan 10. Hát végül is nem baj, 4-5 fa még nem a világ, maximum lesz gyümölcsünk is valamennyi majd, amiért nem kell elmenni.
- Remélem, találunk hamarosan valamit, mert túl messzire megyünk – jegyzem meg neki. Jó lenne, ha élve visszatalálnánk, mert ez a lány nem annyira igyekszik a biztonságos körzetben maradni. Bár nem tudom, hogy van-e kvótájuk, vagy ilyesmi, lehet, hogy ezért ennyire lelkes.
Vissza az elejére Go down
Gyűjtögetők
Gyűjtögetők
Brittany McGregor

Brittany McGregor

Hozzászólások száma : 18
Join date : 2014. Apr. 19.
Age : 34
Tartózkodási hely : West Island

Ryan & Britt  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan & Britt    Ryan & Britt  EmptyHétf. Ápr. 21, 2014 10:15 am

Annak nem örültem, hogy a csoport külön vált, de annak igen, hogy egy bizonyos személy nincs itt. Legalább most nem piszkál, meg szurkálódik és figyelhetek a feladatomra. Ami most sokkal fontosabb, mert a jelenlegi helyről elfogytak egyelőre a gyümölcsök, mert ott most a legtöbb még növésben van, vagy éretlen. Így új helyet kell keresnünk. Persze nagyjából tudjuk, hogy mit merre keressünk, hol érdemes, de időnként hagyni kell a természetet megújulni, mert különben nem lesz utánpótlásunk.
És ha nincs után pótlás, akkor éhezni fogunk. Ha éhezünk betegek leszünk, meggyengül a csoport. És a gyengeség ezen a helyen egyelőre a halállal. Én is így jártam volna, ha Magdalena nem ver belém egy kis életet, és rángat ki a depresszióból. Igaz ő sajnos már eltávozott közülünk, de megígértette velem, hogy élni akarok, nem pedig meghalni. Hogy legyek erős mindig, minden helyzetben, és csak előre nézek, meg a szép és jó dolgokat. Ez van, hogy megy is, de még mindig akadnak olyan pillanatok, amikor nem. Ilyenkor inkább keresek magamnak egy csendes kis zugot, ahol el lehetek a hülyébbnél hülyébb gondolataimmal.
Na meg ezek a helyek arra is jók, hogy a fő bosszantómat elkerüljem. Ha Magdalena még élne, akkor már rég elintézte volna. De én tartok attól ,hogy ha bármit lépnék az ügyben , akkor csak olaj lenne a tűzre és még jobban elő venne és kitudja mit művelne. De most térjünk vissza a jelenhez, és a munkához, mert aki nem dolgozik ne is egyék mondja a mondás.

Tovább haladtam az erdőben, próbáltam tartani a szokásos vonalamat, hogy ne menjek beljebb, de nem igen találtam semmit sem. Így bolond módon pár méterrel beljebb mentem, mint a megszokott. Remélem nem lesz baj. Lehet, hogy örült vagyok, de talán lesz valami újdonság, amit eddig nem fedeztünk fel.És ,ahogy hallom ez Ryannak is feltűnik.
- tudom, de a megszokott helyeken most nincs semmi, vagy éretlen, vagy túl kicsi - fordultam felé, és kicsit megálltam.
- Vizet? - kínáltam a kulacsommal.
- Te se láttál semmit sem ? - ültem le kicsit egy kidőlt fatörzsre. Legalább kicsit pihenünk, én meg gondolkodom,hogy merre menjünk tovább. Üres kézzel nem mehetünk vissza, de beljebb se mehetünk már ennél jobban.
- Remélem nem fog esni , kibírja míg visszaérünk - néztem fel az égre, ahol viszont láttam pár madarat elrepülni, és leszállni egy közeli fára.
- Talán még is szerencsénk lesz - mutattam a fára mosolyogva. volt rajta egy fészek, legalább is innen nézve, ahol most  voltunk, és talán nem csak egy lesz. Pár tojás jól jönne, még ha nem is jutna mindenkinek, de a gyerekeknek ez mondhatni ínyenc csemege.
Vissza az elejére Go down
Vadász
Vadász
Ryan Blackwood

Ryan Blackwood

Hozzászólások száma : 15
Join date : 2014. Apr. 08.

Ryan & Britt  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan & Britt    Ryan & Britt  EmptyKedd Ápr. 22, 2014 7:18 pm

Nők. Nem tudnak egyszerűen a feladatra, és kizárólag a feladatra összpontosítani. Mindig kell nekik egy kiskapu. Britanny is úgy gondolkodik, hogy ha itt nem lesz, majd lesz máshol, mintha egy plázában járnánk. Csak itt a biztonsági őrök eléggé harapósak, és nem igazán beszélgetnek el veled, hogy rossz felé mész. Aztán ha szerencséd van túléled, ha nem, te leszel a vacsora. Mondjuk ő még mindig sokkal jobb, mint a legtöbbjük, használja az eszét legalább.
- Oké, de maradjunk a határvonalon. Nem szeretném, ha meghalnánk, vagy miattam, mondjuk te. Nem személyes ne aggódj, csak nem szeretek hibázni, meg félni sem. Márpedig ez nem a hatszögletű kerek erdő – húzom el a számat, majd elveszem a felkínált vizet és néhány nagyobb kortyot iszom belőle.
- Kösz – visszanyújtom neki, jól esett. A víz a legértékesebb, nagyon nehéz édesvízhez hozzájutnunk, többnyire esőből és a fákból nyerjük. Itt az esővíz is nagyon tiszta szerencsére, ennyi örömünk lehet az ürömben.
- Inkább azzal voltam elfoglalva, hogy ne támadjon ránk semmi meglepetésből. Úgyhogy nem láttam – talán kicsit pokrócos a stílus, de ő kérdezte. Egyáltalán nem lehordásnak szántam, csak simán elmondtam. Ő azért jött, hogy szedjen gyümölcsöket, meg ilyesmiket, én meg azért, hogy életben maradjunk, ennyi. Az eső engem nem zavar, pillanatok alatt megszáradunk utána. Inkább a pára és a fülledtség, ami őrjítő, és nem lehet tőle megszabadulni. Most is érzem, hogy folyik a hátamon és a homlokomon egy kisebb patakocska, de már megszoktam, egy mozdulattal letörlöm, a csuklómon lévő nedvszívó ruhagyolccsal.
- Hmm, jó ötlet. A tojás úgyis ritka. Fel tudsz mászni, vagy menjek én? – érdeklődöm most egészen felvillanyozva, mondtam én, hogy van esze a lánynak. Tényleg nagyon ritkán eszünk tojást, még lehet, hogy valami játékos versenyt is rendezünk érte. Persze attól függ, hogy mennyi van.
- Amúgy minden rendben veled? Kicsit elgyötört voltál, mikor indultunk – érdeklődöm, mert nem lenne jó az sem, ha nem tudna koncentrálni valami hülye ügy miatt. Meg legalább nem mondják azt, hogy túl néma vagyok. Végül is volt értelme a Marionnal való beszélgetésnek. Két kérdés még nem a világ, és akkor megint békén hagynak.
Vissza az elejére Go down
Gyűjtögetők
Gyűjtögetők
Brittany McGregor

Brittany McGregor

Hozzászólások száma : 18
Join date : 2014. Apr. 19.
Age : 34
Tartózkodási hely : West Island

Ryan & Britt  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan & Britt    Ryan & Britt  EmptySzer. Ápr. 23, 2014 3:29 pm

Ránéztem, hogy most hülyének néz, vagy azt gondolja e, hogy halálvágyam van. Egyik opció sem működik. Legalább is nekem nem. Túléltem nyamvadt 3 évet már ezen a szörnyű helyen. Csak nem gondolja komolyan, hogy ennél bentebb akarok menni. Így kapott a kijelentésére egy fajta fintort tőlem, mert megérdemelte. Hülye se vagyok, szőke sem, úgy hogy nem értem a dolgot. Vagy talán adtam okot arra, hogy így gondolja, nem hiszem.
- Én sem akarok meghalni. Nem azért éltem eddig túl. Én se akartam már bentebb menni, de erre már leszedtünk mindent, ami van az pedig éretlen és kicsi, vagy szeretnél savanyú dolgokat enni? – szerencsére már csak fejben tettem hozzá, hogy savanyú úr. De ezt is megérdemelte volna azért, mert azt gondolta, hogy engem személyesen érint az aggódása. Igazából nem is ismerem. Nem igen beszélgettünk, és ha belegondolok, akkor talán most is minta többet beszélne, mint szokott. Mert akárhányszor látom csak csendben támaszkodik valaminek, vagy ül, de leginkább áll, mint egy kőszikla. Habár…Ez a szikla a tengerparton jól mutat. Egyszer megnéztem magamnak. Nem tehetek róla, de tényleg. Jó ideje itt vagyunk, és ha mások engedtek is a vágyaiknak, szükségleteiknek én még nem. Csak a szememet legeltetem és képzeletben játszom el dolgokkal. Akkor is a parton ültem, ő pedig épp úszni ment azt hiszem a nagy fatámasztása után. Figyeltem, ahogy ledobja a trikóját, majd a vízbe gázol. Újból pedig akkor néztem meg, amikor kijött a vízből. Na az a látvány már valahogy jobban tetszett. Ahogy végig folyt a víz rajta, ahogyan kirázta a hajából a vizet, a testfelépítése. Akaratlanul is az a kép játszódott le a fejemben, hogy én ugyan úgy, mint akkor a parton heverek, ő elment úszni, de visszatérve hozzám jött, direkt összevizezett, én nevettem, ő is, majd rám feküdt, hogy még jobban összevizezzen, végül pedig megcsókolt, de ekkor jött a valóságba rántásom, és a képzeletem műve félbeszakadt, pont mikor kezdett jó lenni. És mire kellett akkor is eszmélnem? Az utálatos őrre, aki épp akkor ment el mellettem: Britt cica kiesik a szemed, de ha hiányod van segítek rajtad az egyik gyűjtés közben. Csak te meg én a sűrű erdőben – mondta, és még a csípőjével el is játszotta, mit tenne velem. Mi ez, ha nem szexuális zaklatás? Fogtam is magamat akkor és durcásan visszavonultam a szállásomra. Mint, mindig. Valaki egyszer meg is jegyezte, hogy hová menekülök? Hát el, röviden és tömören.
- Pedig a hatszögletű kerekerdő sokkal jobb- mosolyodtam el kicsit. Lehet néha nekem is csak annyit kellene mondanom, hogy Dömdödöm. Lehet kevesebb bajom lenne.
- Szívesen - én is ittam, majd elraktam a kulacsot, és újra a feladatra kezdtem koncentrálni, am most kicsit nehezebb visszatérés volt, azon okból, mert visszaemlékeztem rá, hogyan is mutat a parton Ryan.
- Sajnálom, tudom ,te csak a dolgodat végzed – sóhajtottam, valahogy azaz érzésem támadt, hogy fogjam be, dolgozzam, és menjünk vissza, mert Mr. Kőszikla csak a feladatának él, ami most abból áll, hogy rám vigyázzon.
Közben oda mentünk a fa alá, és lentről is láttam a fészket, remélem ,hogy több is van fent.
- Ezt most komolyan kérdezed? – néztem rá féloldalasan a sapkám simlije alól. Lehet, hogy 3 évvel ez előtt nemet mondtam volna neki, de most nem. Ledobtam a hátizsákomat a földre, kivettem belőle egy doboz félét, amit nem rég csináltam, pont az ilyen esetekre, és szépen az övemre fűztem.
- Hm?...Persze…. meg vagyok – mondtam neki kicsit akadozva, amíg az övemmel voltam elfoglalva, majd vettem egy nagy levegőt, vagy sóhajtottam talán, nem is tudom, mert gyorsan témát váltottam.
- Vigyázz el ne találjon egy két tojás az égből – kuncogtam, majd miután jó kapaszkodót találtam elrugaszkodtam, és megtettem az első pár lépést felfelé a fán. Nem is volt olyan nehéz, gyorsan elértem a fészket, és óvatosan kivettem a tojásokat,de egyet most is mint mindig benne hagytam.
- látok másikat is – azzal kapaszkodót váltottam, aztán a lábamat is átraktam, majd a másikat is emeltem. Szerencsére ott is volt pár tojás, viszont sajnálatomra többet nem láttam már. Így visszafelé akartam indulni, de mikor a lábamat emeltem volna az nem mozdult.
- Hogy a francba – mérgelődtem, és rángatni kezdtem a lábamat, hogy kiszabaduljon, de nem engedett.
Vissza az elejére Go down
Vadász
Vadász
Ryan Blackwood

Ryan Blackwood

Hozzászólások száma : 15
Join date : 2014. Apr. 08.

Ryan & Britt  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan & Britt    Ryan & Britt  EmptyCsüt. Ápr. 24, 2014 3:06 pm

- Az jó – és ha már így cselekszik, akkor vegye figyelembe azt, hogy én sem szeretnék meghalni, furcsa, ugye?
- Inkább nem eszek, egy hónapig bírja az ember étel nélkül elvileg. De oké, nem akartál túl menni – azt már nem teszem hozzá, hogy mégis megtetted, mert nem érdemes mindig vitatkozik a másikkal. Lezártuk, ennyi volt, csak találjunk valami ehetőt. Sőt mindenki találjon, hogy minél kevesebbet kelljen bejönni az erdőbe. Igaz a népesség fogyásával nő a kajaadag, viszont egyenes arányban csökken a remény és a biztonságérzet. Nem tudom, hogy mennyi igaz a szörny dologból, de egy-két furcsa szempárral már én is találkoztam pár pillanatra. Szerintem valami mutánsok inkább, nem hiszek a szörnyekben, az a mozikban való. Mármint, ez, vagy ezek is szörnyetegek, csak nézőpont kérdése. Azon kívül nagyon sok vad van a fák között, akik nagyon harciasak, és a legtöbbjük akkor sem adja fel, ha nincs esélye a túlélésre.  Miközben előttem caplat, megint ellenőrzöm, hogy rendben van-e, nem mászik rajta olyan, mi nem tenne jót az egészségének.  Ilyenkor azért megnézem magamnak, és halványan mosolygok. Szép nő meg kell hagyni, de azért van egy pár a szigeten még, például Carlene, Nailea, Soraya, Yoen, Sabrina és még sorolhatnám, vagy folytathatnám a cicaszeművel is. Vannak itt szépek, és ha már vizsgálódni kell, nem baj, ha közülük akad elém egy. Nem vagyok fából, mint, ahogy sokan képzelik, de ahhoz több kell, hogy közeledni kezdjek, vagy engedjem, hogy hozzám közeledjenek. Alapvetően tartok itt bármilyen kapcsolattól, hiszen el nem menekülhetünk a másik elől, ha valami rosszul sülne el. Így aztán hallottam a pletykákat, hogy kősziklának, meg fadarabnak tartanak, de ezt éljék meg maguk. Viszont jókat mosolyogok a veszekedések hallatán, mert az van itt bőven, hát nem tudom melyik a jobb… Közben eszmecserét folytatunk Micimackó lakhelyéről és iszunk egy kis vizet is. Azért az elmondható, hogy senki sincs elhízva a szigeten, tiszta fitnesses az életünk. Nem reagálok mindenre, ha tudja, hogy a dolgomat végeztem, akkor minek mondja? Én is tudom, de azért bólintok egyet, hogy vettem az adást. Talál egy kis fészket, amiben lehet tojás, és ha már itt vagyok, felajánlom a segítségemet.
- Persze, hogy komolyan, valahogy meg kell szerezni a tojásokat – semmilyen gúny nincs a hangom, csak tárgyilagosság. Talán igazuk van, és tényleg egy szikla vagyok, de annak legalább megbízható. Az számít, nem? Látom, hogy meg van gyötörve kicsit, de a válasza valószínűleg terelés, így nem is erőltetem. Mindenkinek lehetnek problémái, nekem is vannak, szóval ne nyúzzuk egymást, ha nem muszáj.
- Oké – halvány mosolyt eresztek felé, azért, lássa, hogy veszem a poénját. – De nem pazarold el a tojásokat rám, többet érnek annál – egész kedves vagyok, pedig csak az igazat mondom. Két tojás, amiért küzdeni kell, ínyenc falatnak számít itt, szóval kár lenne elpazarolni rám.
Fürgén felmászik Brittany a fára, izmos lábai szépen feszülnek, mint a vászon a festőállványon. Tényleg szép látvány, de nem élvezhetem soká, mert más feladatom van, ezért megvizsgálom, hogy nem fenyegeti-e veszély. Nincs semmi különös, de aztán megszólal és felkapom a fejem. Beragadt a lába, és ha ez nem lenne elég, egy egész nagy számomra ismeretlen bogár közeledik a fejéhez, amit nem láthat, mert a lábát nézi. Nem akarom megijeszteni, ezért halványan elmosolyodom, mielőtt elkezdenék felmászni hozzá, nagyon óvatosan.
- Maradj így kérlek. El akarok mondani neked valamit – mosolyogok, nagyon kicsit kihívóan, majd mikor felérek hozzá, majdhogynem rá fekszem, szerencsére mozdulni nem tud.
- Maradj nyugton, kérlek és bízz bennem – a mosoly nem olvad el az arcomról és szinte ráfekszem, miközben nem engedem el a szemkontaktust és egészen közel hajolok az ajkaihoz. Mindez nagyon lassan történik, a bogár láthatóan nem engem figyel.
- Máskor vigyázz Brittany – merevedik meg az arcom, majd lecsapok a késsel, amit az övemről kaptam le egy hirtelen mozdulattal. A bogarat telibe kapja, ami látványosan szétpukkan, és minden irányban szétfröccsenti belső részeit. A hölgyem is kap a hajába eleget, én pedig a bal arcomra, meg a hátamra.
- Huh, ezt megúsztuk – törlöm le az arcomat a pólómba, majd óvatosan lemászok a nőről. Kiszabadítom a lábát, és lesegítem a fáról.
- Minden oké? Tudsz járni? Van még tojás? Felmennék érte – ajánlom fel, remélem, hogy nem fog hisztit csapni, mert így mentettem meg. Bízzunk a legjobbakban.
Vissza az elejére Go down
Gyűjtögetők
Gyűjtögetők
Brittany McGregor

Brittany McGregor

Hozzászólások száma : 18
Join date : 2014. Apr. 19.
Age : 34
Tartózkodási hely : West Island

Ryan & Britt  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan & Britt    Ryan & Britt  EmptyHétf. Ápr. 28, 2014 3:46 pm

Most azt gondolta, hogy én őt nem veszem figyelembe? Vagy mi? Férfiak, és az ő fura gondolkodásuk. Nagyobb az életösztönöm, mint bármi mást, és ha van valaki velem, akkor az illető is beletartozik. Igaz nem tudom mit tennék akkor, ha igazi baj lenne. Még sosem volt rá példa, de remélem nem ledermedés és a sötét halál vár rám, hanem az észbe kapás , menekülés, mentés és minden egyéb, amikor ilyenkor helyes. Sokan persze azt mondanák, hogy a futás hasznos dolog, de talán itt a szigeten ez nem mindig hasznos dolog.
- Tényleg nem akartam – fújtam egy nagyot.
- Nincs halálvágyam, vagy ilyesmi, és téged sem akarlak felesleges bajba keverni – kicsit lemondóan, vagy talán csalódottan hangozhatott, mert valahogy így éreztem. Nem gondoltam volna, hogy kinézi belőlem azt, hogy direkt keresem a bajt. Ha így lenne, akkor már rég alulról szagolnám az ibolyát.
Szerencsére sikerül a feladatomra koncentrálni miután elhajóztam Ryan szigetre, ahol róla álmodoztam nem is olyan rég. Sőt szerencsémre fel is fedeztem valamit, persze rajta kívül, ami jól fog jönni.
- És meg is fogjuk szerezni, de nem vágj már ilyen fancsali pofát – morogtam az orrom alatt, főleg, hogy kicsit kérdezősködött, hogy mi bajom. Annak viszont örülök , hogy nem kezdett a témában erősködni, hogy mi van. Most valahogy nincs kedvem hozzá, főleg, hogy Mister Kőszikla itt morcoskodik nekem.
A tojás gyűjtés jól is ment addig a pillanatig, amíg be nem ragadt a lábam. Küzdöttem vele, de nem igazán akart szabadulni. Aztán meg Ryan megszólalt és rámeredtem.
- Mi? – nézek rá döbbenten. Ne mozduljak, maradjak? Mintha tudnék bármerre is menni. Akarni akarok, de erősen akadályozva vagyok.
- Ha nem bíznék, nem lennék itt veled – morogtam és néztem, ahogy mászik fel hozzám a fára. Csak ezt a dumát nem értem. Na meg ami ez után következett.
Teljesen felmászott hozzám, ott állt velem szemben. Én meg még mindig csak néztem rá, mert választ azt nem kaptam, csak a saját kis szövegét mondta. Most mit akar tőlem? Meg hülyült, vagy mi van már ?
Nyeltem egy nagyot, amikor közeledni kezdett felém, nem is akárhogyan. Kihívóan mosolygott, és már- már teljesen rám feküdt. Ha most kerülnék bajba tutira nem tudnék mozdulni, mert megdermedtem. Igyekeztem viszonozni a mosolyt,de éreztem, hogy zavarba is jövök a közelsége miatt. Újra bekúsztak a fejembe a tengerparti képek, amiket sikerült nem rég elűznöm. Ha akartam se tudtam volna elszakítani a tekintetemet az övétől. Amikor pedig annyira közel volt, hogy szinte egy hajszál választotta el az ajkainkat éreztem, hogy megremegek, ami abba maradt ugyan, de az ajkam továbbra is remegett és csak őt figyeltem. Valami megmozdult bennem, és azt súgta csókold meg te bolond, amikor is megdermedt az arca. A következőben már csak a kés fémes hangját hallottam, és a fényt láttam, ami megcsillant rajta. Azt hittem, hogy végem, kész ennyi volt, mert meghalok. De az én nyakam helyett valami mást talált el, ami rám is fröccsent. Akaratlanul is Ryan után kaptam, amikor megéreztem, hogy valami a nyakamba csapódik. Kezemmel a derekát öleltem át, és közelebb húztam magamat hozzá, hogy még távolabb legyek attól a valamitől, ami már nem élt.
Szólni se tudtam, és újra remegni kezdtem, Ryant pedig sikerült elengednem, és elmondhatom, hogy elég nehéz így fáról lefelé mászni, de valahogy sikerült.
- Köszönöm – nyögtem ki valahogy, de ez is akadozva sikerült. Hogy is gondolhattam másra, mint arra, hogy ki akarja használni a helyzetemet és megcsókolni, vagy megölni. Bár az első opció sokkal jobban tetszett. ÉS ha eddig nem volt a fejem megkavarodva a férfiak miatt, hát most alaposan meg van.
- Nem mondanám, hogy minden oké, de állok – vagy is már nem, mert egy kidőlt fának dőltem. Talán kicsit megszédültem, vagy nem is tudom. Vagy inkább csak most fogom fel igazán, hogy mi is történhetett volna.
- Nincs …nincs több, és ne …menj el – nem akartam, hogy bárhová is menjen most. Még akkor is, ha csak a fára mászna fel.
- Azt hiszem, jövök neked eggyel – szedtem össze kicsit magamat, és sikerült újra lábra állni is.
- Mi volt az, amúgy? Bár lehet, nem akarom tudni, elég ez belőle – meredtem magam elé, de azért egy kósza kis mosolyt sikerült kierőltetnem. Ami le is hervadt, amikor megnéztem, hogy pontosan mi is került rám. Nyálkás, büdös valami.
- Pfúúj – fintorogtam el magamat.
- Te jól vagy? – kérdeztem félve, mert hát azért nem semmi kis akciót vitt véghez, még akkor is ha csak valami ízelt lábú volt. Na meg arról nem is beszélve, hogy fent minden dolog előtt marha közel kerültünk egymáshoz. És jó tudom, hogy hülye gondolat, de na. Valami ott fent volt de lehet csak én látok bele többet, mint kellene. Sőt biztos is.
- Keressünk valami vizet, mielőtt ez a valami rám szárad, neked meg a pólódba. Van itt valahol egy vízesés féle, vagy az nem erre van? – váltottam megint téma irányzatot, mert azt hittem ő is úgy gondolkodik, mint én, pedig nem. Ebben biztos vagyok, de jelenleg totál össze vagyok zavarodva miatta is, meg az akciója miatt is.
Vissza az elejére Go down
Vadász
Vadász
Ryan Blackwood

Ryan Blackwood

Hozzászólások száma : 15
Join date : 2014. Apr. 08.

Ryan & Britt  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan & Britt    Ryan & Britt  EmptySzer. Ápr. 30, 2014 8:05 am

- Ez egy jó gondolat Britanny – hiszek én neki, hogy nem akarattal tért le az útról. De akkor is jobban kéne vigyáznia, ki tudja, hogy milyen dögök rejtőznek a következő bokorban. Legalább egy gondolkodó nő, aki nem csak magára gondol, még imponáló is, örömteli, hogy vannak gondolkodó nők a szigeten.
- Jól van, majd figyelek ezután – próbálok nem fancsali képet vágni, nem tudom, hogy ez mennyire megy. A lényeg az, hogy meglegyenek a tojások, de nem kell fölösleges kockázatot vállalnunk értük.  Eddig is ritka volt, ha ma nem viszünk, nem leszünk túl csalódottak. Azért Britanny megpróbálja megszerezni a tojásokat, de beragad a lába, ami nem jó ómen. Ahogy kell meg is jelenik az a cucc, ami a múltkor megölte Ráhelt. Bemászott a szemén keresztül és kiette az agyát, nem mondom, hogy szép volt, még most is beleborzongok. Viszont Britanny megmenthető, a bogár nem olyan gyors a fákon, nem tudom, hogy miért, de ez szerencse nekünk. Gyorsan felmászok és próbálom elterelni a figyelmét a lánynak, aki be is veszi azt, hogy közeledni akarok. Lehet, hogy más esetben még közelednék is, de most a bogárkára kell koncentrálni. Szerencsénk van, elpusztítom a kis élősködőt.
- Máskor is – bólintok a köszönömre és miután leszálltunk megvizsgálom. Szörnyen fest trutyisan, de legalább él, és a lábát fájlalja, ami inkább legyen, minthogy holtan feküdjön.
- Oké, ha nincs, akkor nem szándékozom felmászni. Persze, maradok – egy nagyot sóhajtok, ebből nem lesz nagy banzáj és százdarabos tojásrántotta. Na, mindegy, ez is több mint a semmi, de tény, hogy igaza van, le kell fürdenünk.
- Jól, ha a bűzt nem számítjuk, de szerintem lassan hozzászokom, hogy mindig van valami izé, ami összecsinál – nézek a pólómra, majd legyintek.
- Igen, a vízesés közel van, menjünk oda. Hátha addig elkerülnek ezek a dolgok. Vigyelek, vagy rám támaszkodsz? Nincs messze, és nem tudom, hogy bírja a lábad, Majd ott pihenünk – vetem fel a segítségemet, bár nagy kedvem nincs hozzá. De ha muszáj, akkor persze segítek, ez természetes. Bárhogy is, de egy negyed óra alatt nagyjából eljutunk a vízeséshez. Szeretem ezt a helyet, tiszta a víz, nincsenek ragadozók, ők fent szoktak inni, és nem lent. Levetem a pólót, de látom, hogy a nadrágom is olyan lett, de nem tudom, hogy az hogyan,. ezért az t is muszáj vagyok nélkülözni. Kimosom, amennyire lehet a bogármaradványokat, közben néha rápillantok Britannyre. ~ Még mindig nagyon csinos. ~ Állapítom meg, majd kirakom száradni a ruháim.
- Bemegyek úszni – villantok egy mosolyt és belemászom a vízbe. Egy pár perc fürdőzés nem fog megártani, és Britanny lábára is jó hatással lehet a hidegebb víz.
- Amúgy meg nem jössz semmivel, mert te is megtetted volna értem. Gondolom – fekszem fel a víz tetejére és hagyom, hogy a nap melegítse a felső testem. Édenkert is lehetne, ha volna innen egy járat, ami hazavisz.
Vissza az elejére Go down
Gyűjtögetők
Gyűjtögetők
Brittany McGregor

Brittany McGregor

Hozzászólások száma : 18
Join date : 2014. Apr. 19.
Age : 34
Tartózkodási hely : West Island

Ryan & Britt  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan & Britt    Ryan & Britt  EmptyCsüt. Május 01, 2014 2:03 pm

Azt hiszem túl tárgyaltuk, hogy ki mit gondol, ki mire vigyáz, és mennyire is megyünk az erdőbe. Nem akartam ezt tovább ragozni, csak annyit szerettem volna, ha érti, én mit gondolok. Vagy legalább a közelébe jár. Amúgy is a feladatunk fontosabb, mint bármi más, hiszen az életbe maradásunk a tét.
De az, ami a tojás begyűjtés közben történt…Nos Teljes kép zavar, pánik, félelem, és hála, és még ki tudja mi is kavargott bennem a sok ezer féle érzelem  közül, ami egy emberben fellelhető.
Örültem, hogy túléltem ez nem vitás. viszont annak egy cseppet sem, ahogy Ryan elintézte. Teljesen bezavart, ráadásul azt hittem így akar szorult helyzetemen közeledni, és még majd nem én voltam az, aki azt a csókot elcsattantotta.
Nem csak a lábam fájt így most, hanem a fejem is, ami még mindig rakosgatta az előbbi események képeit a helyükre. De még így is zavarosak voltak, mert én csak Ryan közeledését láttam. Azt, ahogy egyre közelebb jön, ahol hozzám simult, ahogy az ajkunk már majd nem összeért. És ezt most nem tudom kiverni a fejemből, főleg, hogy én is mozdultam felé. Na meg az előtte felsejlő emlék ábrándokról se beszéljünk. Lassan tényleg azt kellene  csinálnom, mint egy két ember itt. alkalmi dolog, no érzelem, szükségletek kielégítése, mert egyszer a vesztemet fogja okozni egy ilyen akció, mint amit Ryan véghez vitt, mert tétovázás helyett lépek, csókolok és randa bogarat kapok a nyakamba, megspékelve egy kicsit haljunk meg dologgal. Akkor meg mi értelme a csóknak? Nem mondom, hogy nem lenne szép halál, ha a halálnem nem fájna, de még semmi kedvem kipurcanni. Viszont ahhoz sem ,hogy tálcán kínáljam fel magamat valakinek. Sose voltam, azaz egy éjszakás csaj. Meg lehet, hogy másnak megy érzelem nélkül, nekem azért kell valami szikra a vágyon felül.
- köszi – már magam sem tudom, hogy ezt azért mondtam neki, mert marad, vagy épp azért még egyszer, mert megmentett.
- Ehhez nem jó hozzá szokni – fintorodtam el, majd kíváncsian szemléltem, mert a szavai visszhangzottak a fülembe:  El akarok mondani neked valamit. De persze nem akart, de ezt valahogy , akkor is jó volt hallani. viszont butaság lenne tőlem megkérdezni, hogy tényleg akart e valamit mondani, vagy figyelem elterelés volt. Mert ,hát egyértelmű, hogy annak szánta.
- Menni fog, annyira nem vészes – válaszoltam neki egy apró mosoly kíséretében. Valahogy, most nem igazán örültem volna, ha megint testközelbe kerülünk. így inkább bicegte egyedül, és haladtam csiga módjára mögötte gondolataimba elmerülve. néha rápillantottam, amikor nem látta és, amikor éreztem, hogy zavarba jövök, inkább a fákat, vagy a földet bámultam.  
Amikor a vízhez értünk, én neki támaszkodtam egy fának, Ryan pedig elkezdett vetkőzni, pólót mosni, én meg csak álltam, és néztem. Fáradt is voltam, és valamilyen módon kimerült is. Épp csak a szám nem maradt tátva, amíg néztem, és hálát adtam a sorsnak, amiért reggel felvettem a bikinimet.  Pár perc bámulás után, amit pihenésnek álcáztam levettem a cipőmet, és egy kövön ülve a hideg vízbe lógattam a lábamat, ami baromi jól esett.
- Rendben – nyugtázta, majd néztem, ahogy a vízbe mászik. Kis szellő fújt mögülem, így megéreztem a bogár maradványok szagát, és hát pfuj. Kibújtam az ingemből, majd talpra álltam, a lábam már egy fokkal jobb volt. Így kibújtam a nadrágomból is, majd az ingemet kiöblítem a vízbe.
- Csak gondolod? – néztem rá kérdőn miután kiterítettem az ingemet, ami aránylag megúszta a bogár trutyi inváziót, majd a vízbe másztam, mert ideje, hogy a hajamból is kimossam, ezt a valamit mielőtt beleszárad.
Odaúsztam a vízesés alá, majd egy sziklára felállva hagytam, hogy folyjon rám a víz , és a hajamat dörzsöltem.
- Ez , így nem fog menni – sóhajtottam. Jól jönne most némi sampon, vagy egyéb, de itt nincs semmi sem.
- Segítenél? – néztem kérdőn Ryanre, mert hát nem igazán volt választásom. Hátul nincs szemem, és bármennyire nem akartam a közelébe lenni most, hogy ne zavarodjak meg még jobban, most még is rákényszerülök.
Vissza az elejére Go down
Vadász
Vadász
Ryan Blackwood

Ryan Blackwood

Hozzászólások száma : 15
Join date : 2014. Apr. 08.

Ryan & Britt  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan & Britt    Ryan & Britt  EmptyKedd Május 06, 2014 11:11 am

- Igaz, csak félek tőle, hogy, annyi minden veszélyes van, hogy jobb ha tudatosul mindenkiben – ezzel nem akartam utalni rá, hogy elvigyázatlan volt, bár tény, hogy nem láthatta előre, hogy mi fog történni, a bogár takarásban volt. Szóval végül is nem hibás, én pedig azért voltam vele, hogy megvédjem, ami szerencsére most sikerült is.
- Ahogy gondolod – adom fel, hiszen Britanny, mint minden nő elég makacs. könyörögni pedig nem fogok neki azért, hogy vihessem a vízesésig. Figyelem, ahogy bicegve elindul, de nem fűzök hozzá kommentárt és még pofákat sem vágok. Milyen kedves vagyok, nemde? Végül gyorsan kimostam a pólómat, és máris bementem lefürödni a vízbe. Nem mondom, nagyon jól esett a hűvös víz, kipillantva láttam, hogy a kis védencem egyelőre a lábát szeretné megjavítani a hideg víz segítségével, amit meg is értek. Akkor mégsem annyira kicsi a sérülés, de később úgyis segítséget fog kérni, ha már nagyon fáj neki, tapasztalat.
- Nem tudhatom, nem voltunk még fordított helyzetben, de nem tűnsz olyannak, aki nem segítene rajtam. Mondjuk, Marionban már nem vagyok annyira biztos, hogy segítene… - na igen, a cicaszemű egy másik példa, Britanny sokkal készségesebb, és nem játssza meg magát, mint az említett. A lényeg, hogy most nem ő van itt, elég volt megtudnom, amit a múltkor elárult magáról, már így is túl sok mindenben változtattam, amiben nem akartam. Bri – vagy, hogy is becézik a többiek – viszont nem az a társaság, sokkal közvetlenebb és nyíltabb. Közben be is jött ő is a vízbe, elúszkált a vízeséshez és már el is kezdte a mosni a haját. Most, hogy így bikiniben állt a vízesés alatt, megmoccantotta a fantáziám, akár egy filmben lennénk, olyan az egész. ~ Mindjárt meg is kér, hogy segítsek neki, hehe. ~ Nevetgélek magamban, de nem sokáig, mert valóban így lesz.
- Ö… persze – ez nem volt valami magabiztos dolog, de hát ez van. Odaúsztam hát hozzá, majd felálltam és alulról összefogtam a haját, majd lassan elkezdtem kimosni belőle a bogártrutyit. Nem tartott túl sokáig, de sajnos megcsúsztam egy kicsit, és mivel nem volt más kapaszkodó Britannyba kapaszkodtam. Ha nem teszem, belököm a vízbe a magasan fekvő sziklákra és ki tudja, hogy mi lesz vele. Sajnos a kezemmel az egyik mellét sikerül megfogni, ahogy magammal rántottam a víz alá. Gyorsan kitempóztam vele, és úgy engedetem el, mintha égetne az érintése, pedig csak az arcom égett.
- Ne haragudj, nem volt szándékos, csak megcsúsztam… - harapom be az ajkaim, bár tény, hogy újra megmozdultak bennem valamik, amik nem túl helyénvalóak, egy ilyen rövid ismeretségnél, ami köztünk van. oké, az egész helyzet romantikus, meg minden, de nem ezért jöttünk, és így elég ciki a helyzet.
Vissza az elejére Go down
Gyűjtögetők
Gyűjtögetők
Brittany McGregor

Brittany McGregor

Hozzászólások száma : 18
Join date : 2014. Apr. 19.
Age : 34
Tartózkodási hely : West Island

Ryan & Britt  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan & Britt    Ryan & Britt  EmptySzer. Május 07, 2014 4:45 pm

- Ez igaz, idekint sosem biztos semmi sem – sóhajtottam fel. Lehet, hogy az egyik pillanatban valamin jót nevetgélünk, aztán a következőben vagy menekülünk, vagy valakinek az életéért küzdünk. Emlékszem még az első időkre, nagyon nehéz volt minden. Főleg nekem, aki világ életében városi lány volt. Nem igazán voltam, vagyok oda a természet járástért, de nem is veszek össze veszve. Viszont ennyi időt benne tölteni, már túlzás szerintem. Azaz egy biztos, hogy ha innen egyszer hazakeveredem, és túl élem, akkor se repülőre se másra nem szállok, és a városból ki sem teszem a lábamat. És azt hiszem az egzotikus helyek sem fognak vonzani.
A lábamat inkább hagytam, elbicegtem. Kellett a távolság, hiszen a fejemben minden összezavarodott, majd helyre is zökkent, amikor bogárka rám fröccsent. Utálom ezeket a valamiket. Büdösek, ragadós a trutyijuk, és veszélyesek. A víz majd segít a lábamon, és a fejemen is. Ki kell tisztítanom attól, hogy ma akár meg is halhattam volna, meg Ryantől is. Ez utóbbi igen csak nehézkes , mivel itt parádézik előttem egy száll alsóban. Akaratlanul is legeltetem a szememet rajta, majd inkább a saját dolgommal foglalkoztam.
- Örülök, hogy így gondolod – nyugtáztam mosolyogva. Ez azért tényleg jól esett most ,amit mondott. Akármi lenne nem hagynám szarban. Egyrészt most már tartozom neki, bár nem kell tudnia róla. Másrészt pedig sosem tudnám otthagyni egy társamat, ha az bajban lenne. Közösen, összefogva sokkal többek az esélyeink mindennel szemben szerintem.
- Marion? Miért mondod? Szerintem ő is segítene – kíváncsian néztem felé, és igyekeztem a szemeibe nézni, nem pedig az alakját, a kockákat a hasán, és minden egyéb porcikáját, amik megmozgatják egy nő fantáziáját is. Így inkább , ha beszélgettünk is közben a saját dolgommal is kezdtem foglalkozni. Addig se őt kell néznem, bár bevallom, hogy laktatja a nézésemet, de a fejem ez nem segít. Helyre kell raknom magamban a dolgokat, mert 3 év ide vagy oda, ha eddig bírtam, és , akkor ez után is. Igaz nem tudom, hogy meddig, de egyelőre most csak a történteket kell kiűznöm a fejemből, a hajamból meg a maradékokat.
Azt hiszem, ha azt mondom, hogy egyik sem sikerült, akkor nem hazudok. Nem, ment. Ráadásul Ryan van csak itt, őt tud csak nekem segíteni, így meg is kértem.
- köszi – mondtam hálásan, és egy aprót mosolyogtam is rá. Ahogy észrevettem ő se épp biztos magában, csak épp azt nem tudom, hogy miért. A sajátomat tudom, és az egyelőre az én gondom is.
Tartottam a hajamat, és némán tűrtem a segítségét. Nem tudom mit mondhattam volna neki, de aztán borult minden, ami a fejemben összegyűlt, mert mi is estünk. Hirtelen történt minden. Ryan megcsúszott, aztán már csak azt éreztem, hogy megragad, egyik keze a mellemen van, víz alá merülök vele együtt. Aztán úszik kifelé velem, de a keze még mindig a mellemen, ami szinte bizseregni kezdett az érintésétől . Végül pedig ott álltam egyedül, döbbenten megint, ő pedig arrébb állt tőlem, az arca égett, de az enyém is. Tekintetem pedig teljesen zavaros volt, ahogy a gondolatok a fejemben is.
- Ühüm – hümmögtem, és nem tudom mennyi ideig csak néztem, próbáltam a gondolatokat a fejemben helyre tenni, de nem ment. Ráadásul azon kaptam magamat, hogy elindulok felé, de még nem tudom, hogy mit fogok tenni. Most csak újra a közelébe akartam érni. Néztem őt, aztán bevillant pár szó a fejembe, amiket ma már hallottam.
- Maradj így kérlek. El akarok mondani neked valamit – ismételtem az erdőben hallott kis mondatait, majd amikor oda értem még hozzá fűztem egy kicsit. De szavak helyett inkább csak a tettek beszéltek, és megcsókoltam. Finoman, lágyan, felületesen. Ennyit a józan észről,de közben még is azon agyaltam, hogy mit mondjak neki, ha elválnak az ajkaink. Végül ezt sikerült kinyögnöm,de utána maradt a bambulás, és a közelség, mert mozdulni viszont nem tudtam:
- Ennyi jár nekem fogdosás után
Vissza az elejére Go down
Vadász
Vadász
Ryan Blackwood

Ryan Blackwood

Hozzászólások száma : 15
Join date : 2014. Apr. 08.

Ryan & Britt  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan & Britt    Ryan & Britt  EmptyCsüt. Május 08, 2014 7:49 am

- Bízzunk benne, hogy így tenne – zárom le ezt az esetet. Marionnal kapcsolatban semmi sem biztos, néha még az sem, hogy a szigeten van. Sokat veszekszik, mindig hallani az éles nyelvét, ahogy valakin köszörülgeti, leginkább Malcolmon. A fickóval egymás mellett ültünk a fedélzeten, akkor még jó kedélyű volt, mostanában viszont eléggé agresszív lett, sokakat megváltoztatott a hely, ő is egyike az ilyeneknek. Azóta nem nagyon beszéltünk, keveset szóltunk egymáshoz, csak néhány vadászat alkalmakor kerültünk közelebb egymáshoz, és akkor sem a szószátyárkodás volt jellemző.
Akkor még nem gondoltam, hogy a hajmosás ilyen galibát fog okozni, de nem tehettem róla. Főleg nem arról, hogy véletlenül Britanny melleit fogtam meg, ami eléggé ciki helyzet volt, igyekeztem a magam módján elnézést kérni. Bár megmagyarázni nem tudtam volna, hogy nem volt szándékos, mert melyik nő gondolná azt, hogy véletlen volt?
- Rendben – kísérteties volt a hasonlóság az én és az ő szavai között, amikor a bogarat cserkésztem be. Akkor egy kicsit aljas voltam, hogy eltereljem a figyelmét, de csakis az ő érdekében tettem. Most viszont nem tudom, hogy mit akar, nála nincs kés, és csak közelít hozzám. Vajon mi lehet a hátam mögött, amitől meg tud menteni, vagy mire készül valójában? Aztán gyorsan kiderül, mert megcsókol! Csak felületesen, játszadozva, de megteszi, és még mosolyog is! A fene vinné el a nőket, hogy nem tudnak nyílt kártyákkal játszani, sosem lehet tudni, hogy ez mire volt jó. Ettől függetlenül jól esett a dolog, de ha eddig piros voltam, most biztos úgy nézek ki, mint aki leégett.
- A fogdosásért? – háborodok fel azonnal. – Nem volt szándékos, sajnálom. Én nem vagyok olyan, aki kihasználja az ilyen helyzeteket! – még mindig mérges vagyok rá, és elindulok kifelé. Közben pedig bosszankodom, hogy mégis mi a fenét képzelt ez a nő, hogy csak úgy megcsókol, még akkor is, ha túlságosan is jól esett. Kiviharzom a vízből, és felülök egy meleg kőre, hogy megszáradjak. Már nem vagyok mérges, azért nem volt annyira komoly az egész ügy, hogy túl sokáig bosszankodjak emiatt.
Csakhogy most megint kellemetlen a helyzet, mert mit mondjak neki? Itt nem hagyhatom, és az a helyzet, hogy nem is akarom. Elindított bennem valamit, hogy a fene vinné el, akárcsak Marion a múltkor. Nem jó, nem szeretnék megváltozni, eddig tökéletesen eléldegéltem.
- Azért nem volt rossz – mosolyodom el egy pillanatra felé, hogy lássa, nem vagyok rá már mérges.
- És mi van az őr barátoddal? Nem lesz féltékeny? – tudom ez kicsit övön aluli volt, mert láthatóan csak 50%-os az egyetértés Britanny és az őr – a nevét sem tudom – között, aki folyamatosan piszkálgatja és elég egyértelmű, hogy meg akarja kapni.
Vissza az elejére Go down
Gyűjtögetők
Gyűjtögetők
Brittany McGregor

Brittany McGregor

Hozzászólások száma : 18
Join date : 2014. Apr. 19.
Age : 34
Tartózkodási hely : West Island

Ryan & Britt  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan & Britt    Ryan & Britt  EmptySzomb. Május 17, 2014 4:10 pm

Szavaira csak felhúztam a szemöldökömet. A jelek szerint nem bízik annyira Marionban, mint gondoltam. Így inkább csak biccentek, vagy valami hasonló mozdulatot csinálok. Valahogy úgy éreztem, hogy nem igen szeretné, ha firtatnám a dolgot. Amúgy is történt egy s más, amit magam se tudok megmagyarázni, hogy miért tettem. Miért indultam el, vagy miért mondtam, amit. Valaki igazán megmagyarázhatná, mert én nem tudom. Ryant látva, pedig még annyira sem. Lehet, hogy bekattantam ez alatt a 3 év alatt , amióta itt vagyunk? Eddig nem igen cselekedtem meggondolatlanul. De most már elmondhatom, hogy ezt a sort is megkezdtem, és csak remélem, hogy nem folytatom olyan dolgokkal, amik az életembe kerülhetnek.
Láthatólag mosolygok, de a fejemben totális képzavar ált be. Azt hiszem, ha azt mondanám, hogy egy marhára jól esett, nem hazudnék. Így van, jól esett, de ezek után csak vörösödni tudtam, semmi mást. De legalább ezzel nem vagyok egyedül, Ryan színe is megváltozott, és nem tudtam hirtelen eldönteni miért. De erre gyorsan választ adott. Amíg én zavarban voltam, ő dühös lett.
- Ühüm, azért – válaszoltam neki röviden, jobb még mindig nem jutott az eszembe. Ha meg azt mondanám, hogy csak úgy jött a semmiből, és nem tudom, hogyan történt szerintem hülyének nézne, de lehet , hogy így is annak néz, vagy nem tudom. Mindenesetre elégé ingerült lett. Csak nézem, ahogy távolodik, én meg csak ott állok, mint bálám szamara és nézek után. Mit mondjak neki? Mit mondhatnék, amitől csillapodna, és még engem se néznek hülyének, vagy valami libának?
- Tudom, és én se… de elég félre érthető voltál ma már velem…megzavarodtam – dadogtam ki a szavakat, ahogy távolodott, és valahogy jobbnak tartottam most tartani ezt a távolságot. Valahogy nem érdekelt, hogy elhiszi e azt , amit mondok neki, vagy sem. Kimondtam, már ahogy sikerült, de legalább már nem a fejemben voltak azok a szavak. És, ha eddig nem volt tök zavaros a helyzet köztünk a bogár óta, akkor most tetőzik csak igazán. Szívesen elengedném, hogy menjen a táborba, de úgy se menne, és valahogy én se tartanám jó ötletnek, hogy ha itt hagyna egyedül.
Kicsit lenyugodtam, és úgy véltem talán akkor Ryan is, így elindultam kifelé, de csak addig mentem, amíg meg nem kaptam a megjegyzését. Nem volt rossz… tény, hogy így van, nem volt az, de ha eddig nem festettem úgy, mint egy rák, hát akkor most sikerült elintéznie. Ezek után meg sikeresen ökölbe húztam a kezemet,és ingerült lettem.
- Neki ehhez semmi köze, ahogy hozzám sincs. És akármit mond, nem történt semmi köztünk, azt csak szeretné, és elmehet az összes pasi a jó fenébe a játszadozásaival, meg mindennel – megtettem az utolsó lépéseket is kifelé a partra, ahol magamra kezdtem rángatni a ruháimat, nem érdekelt, hogy rám tapadnak. Nem tudom, hogy ezt most miért kellett neki felhoznia. Vagy miket mondhat az a szemét a hátam mögött.


Vissza az elejére Go down
Vadász
Vadász
Ryan Blackwood

Ryan Blackwood

Hozzászólások száma : 15
Join date : 2014. Apr. 08.

Ryan & Britt  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan & Britt    Ryan & Britt  EmptyKedd Május 20, 2014 11:29 am

Nem így terveztem. Nem gondoltam, hogy egy hajmosás majd ekkora problémát csinál. Mert igen, belekapaszkodtam a melleibe, még ha nem szándékosan is. Esküszöm nem akartam, de megmozdított bennem valamit ez a nő, amit egyelőre csak az ösztönök felpiszkálásának tartok. Nem hiszem el, hogy meg tud érinteni, habár ő nem Marion, sokkal érettebben viselkedik, mégsem figyeltem fel eddig rá. Úgy értem, hogy nagyon szép nő – az egész szigeten csak néhány ilyen van -, de a férfivágyakon kívül nem nagyon akartam vele közelebbi ismeretségbe bonyolódni. A vágyakat el lehet nyomni, nem is igen hiányoztak, de tényleg kissé elszigetelődtem a többiektől, egészen mostanáig. Ennyire mozgalmas nem szokott lenni a vadászat, és most még ez is. Nem elég, hogy meg kellett mentenem, kihasználva az ő érzéseit, most meg úgy viselkedek, mint egy szemétláda, aki ki akarja használni. Mégis feldühít azzal, hogy megcsókolt. Pedig izgalmas csók volt, meg kell hagyni.
- Igen, igazad van. A fán szándékosan tettem, nem jutott más eszembe, hogy eltereljem a figyelmed. Most meg ez. Rendben, elfogadom a csókot „büntetésnek” – ez igen hülyén hangzik, de mit mondhatnék? Még kis macskakörmöket is formáztam az ujjaimmal, hogy ő is érezze a helyzet iróniáját. Ahelyett, hogy hagynám magam sodródni az árral, most is szépen kezdek visszahúzódni a csigaházamba. De miért kellene hagynom? Mert ilyen a helyzet, és talán soha sem megyünk el? Elszalasztanám a lehetőségeimet? Kétlem, de mégis Bri felkavarta a lelkem állóvizét valahogy. Az, hogy hogyan, még nem sikerült megfejtenem, de ügyes volt mindenestre. De nem szeretek második, harmadik lenni, ezért rákérdeztem az őrre, akivel sokat látom. A reakció igen meglepő volt, mert bár sokat húzzák egymást, nem éreztem azt, hogy nincs valami a levegőben körülöttük. Közelebb léptem hozzá, és lesegítettem a ruhája végét, ami feltapadt a háta közepére.
- Jól van Bri, sajnálom. Nem tudhattam, hogy valóban csak piszkál – fancsalodok el, majd elhúzom a kezemet, mert most éppen jól esne ott tartanom, de nem vagyok tapintatlan, és megint csak zavarba hoznám. De az is lehet, hogy csak gyáva vagyok, ahogy őt nézem, kezdek elveszni a szemeiben. De nem adhatom meg magam, mert ő egy szép nő! Ez nem elég indok szerintem. Annak kéne lennie itt, az Isten háta mögötti szigeten?
- Szerintem maradjunk még egy kicsit. Csendes, és nincs az az őrjítő meleg. Kivéve, ha szeretnéd, hogy menjünk, mégis te vagy a sérült – adom meg neki a választás lehetőségét. Nem játszadozom vele, hiába akart utalni a korábbi szavaival erre. Igaz, nemrég megtettem, de csak azért, hogy megmentsem a csinos seggét. Leülök a sziklára és belógatom a vízbe a lábam. Szuper ez az egész és még nincs kedvem visszamenni. Kell egy kis pihenés, és ha még társaságom is lesz hozzá, talán még jobb.
- Szerinted… építhetünk ki valamit itt? – nézek rá, és véletlenül elkalandozik a mellére a tekintetem, majd elveszek a szemeiben. kissé pirulva kapom el a fejem és a kis halakat nézegetem tovább, amik a lábaimnál kanyarognak.
Vissza az elejére Go down
Gyűjtögetők
Gyűjtögetők
Brittany McGregor

Brittany McGregor

Hozzászólások száma : 18
Join date : 2014. Apr. 19.
Age : 34
Tartózkodási hely : West Island

Ryan & Britt  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan & Britt    Ryan & Britt  EmptySzomb. Május 24, 2014 10:16 am

Vagy keresnem kell valami csendes helyet, és eljátszani magammal, vagy bemenni valamelyik pasi éjszakai szállására, és felkínálni magamat, hogy fejben helyre jöjjek. Nem tudom, hogy ez után a hülye csók után képes lennék e még arra, hogy ön megtartóztassak, amikor elégé nyílván valóvá vált számomra, hogy igen is van egy bizonyos szükségletem, amit nem elégítettem már ki régóta. De valahogy egyik opció se tetszett- Főleg az nem, hogy én bárkihez is odamenjek, és felkínáljam magamat egy éjszakára. Tudom van, akik így oldják meg, de nekem valahogy nem menne. Vagy nem is tudom. Teljes a képzavar most nálam minden téren. De főleg Ryan téren. Azt hiszem, ha a parton lesz és én is, akkor gyorsan kell távoznom, mert ezek után csak még jobban be fog indulni rá a fantáziám.
Magam se vettem észre, hogy eközben beharaptam az ajkamat és úgy gondolkodtam. Valahogy még mindig éreztem az ajkát az enyémen, és annyira, de annyira jól esett. És félek attól, hogy az is olyan jól esne, hogy minden este valakihez odabújni, vigyázni egymásra, meg minden. Miért kellett az bogár, a hajmosás, meg az esés?
Csak nyeltem egyet, ahogy elfogadta az úgy mond büntetésemet. Vagy legalább is ezt találtam ki, hogy ezért tettem. Ezért csókoltam meg. Pedig nem, egyáltalán nem. Megmozdított bennem valamit, amit nem tudom, hogy képes leszek e elnyomni, vagy uralni.
Nem tudtam mit mondjak neki, így csak elmosolyodtam.
Kissé megdermedtem, amikor oda jött segíteni a ruhámmal, ami a vizes hátamra tapadt. valahogy pont ezt akartam elkerülni, hogy a közelébe legyek. Főleg azok után, hogy azt feltételezte, hogy az őr meg én kavarunk. Remélem nem azt hangoztatja, hogy meg voltam neki , mert akkor isten bizony nem tudom mit fogok tenni.
- Igen, piszkál, remélem most boldog vagy, meg elégedett – morogtam, és ha nem húzta volna el a kezét, akkor én léptem volna arrébb. Kérdőn néztem rá, amikor tényleg maradni akart. Azt hittem , hogy gyorsan meg akar majd ezek után szabadulni tőlem.
- Rendben, …mármint szeretnék még maradni – dadogtam, majd ha már felráncigáltam magamra a ruhákat, akkor most vehetem is le őket, mert akkor visszamegyek a vízbe, jót tett a lábamnak.
- Nem tudom…régóta vagyunk már itt. Talán egyszer jól alakulnak a dolgok, meg minden, és szép házaink lesznek, kert stb – nevettem el magamat, majd észre vettem, hogy a mellemet nézi, és elkapja a fejét. Ettől én is zavarba jöttem, így inkább elkezdtem lecibálni a vizes ruhát magamról, ami viszont egybe jött a bikini felsőmmel is.
- Basszus - káromkodtam, majd igyekeztem kibogozni a ruhámból a felsőt.
- Nee- néz ide- de szerintem késő volt már...

//xD/
Vissza az elejére Go down
Vadász
Vadász
Ryan Blackwood

Ryan Blackwood

Hozzászólások száma : 15
Join date : 2014. Apr. 08.

Ryan & Britt  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan & Britt    Ryan & Britt  EmptyHétf. Május 26, 2014 10:41 am

- Elégedett? Nem vagyok kárörvendő típus, mint Malcolm – na, igen, az a fickó nem semmi. Neki biztosan rinocéroszok voltak a szülei, olyan vastag a bőr a képén, és nem szégyelli. Persze lehet, hogy ő így éli túl magában a tényt, hogy itt ragadtunk, ki tudja. Mindenki máshogy vezeti le a tudatot és a feszültséget. Nekem jót tesz a kertészkedés, meg a vadászatok, így viszonylag túl tudom magam tenni a történteken. Egy ideje pedig már kár is siránkozni, csak a jövőt kellene néznünk. Meg ugye a mindennapos problémákat, amik adódnak. Kár, hogy ezen a helyen tényleg minden kis probléma hatalmassá nő. Otthon csak kinyitottad a csapot és jött a víz. Itt viszont a fából szedjük ki a vizet, na meg, ha találunk valami víznyerő helyet, ott lebzselünk. Viszont ez a vízesés még jó lehet, majd meg kell vizsgálni, hogy milyen itt a víz. Inkább innen hordom, minthogy órákon át álldogáljak egy fa mellett, mire teletölti az iszákot.
Viszont, bármilyen kínos volt az előző néhány perc Britannyval, maradni szeretnék, amit ő kissé vonakodva fogad, de mégis marad. Az előző gondolataimból adódóan kíváncsi vagyok a véleményére. Vajon ki tudunk-e itt alakítani egy közösséget? Mi lesz, ha születik pár gyerek, nekik mit és hogyan tudunk tovább adni? Elfelejtünk-e dolgokat, vagy elpusztít egy szép napon a szörny? Miközben ezen gondolkodom, akaratlanul is a mellire téved a pillantásom, biztosan tudat alatt, az előző eset még bennem maradt.
- Még az is lehet, igen. Kíváncsi vagyok, hogy megérjük-e az öregkort, meg ilyenek. Meg arra, hogy tudunk-e egymás mellett normálisan élni, illetve mit tudunk hasznosítani. Furcsa gondolatok, tudom – végre észreveszem, hogy bámulom és el is fordulnék, amikor leveszi a az egész felső ruháját, pedig emlékszem, hogy volt rajta fürdőruha. A mellei pedig totál plánba kerülnek elém, megmozgatva az ősi ösztönöket, és nem tudom elvenni a szemeim róla. Végül eljutnak a szavai hozzám, és elkapom a fejem, pedig szerintem nem kéne. Itt mások a szabályok, de bennem még erősen él a civilizáció, amit magunkkal hoztunk.
- Pedig szépek, és a tapintásuk is kiváló – jegyzem meg magamnak, de azért úgy, hogy ő is hallja, és mosolygok, miközben a vizet nézem. Várok egy kis ideig és felnézek a cuki dühös arcára.
- Ez nem a te napod Britanny. De ígérem nem árulom el senkinek, hogy meztelenkedni szeretsz – kissé belelendültem a szemtelenkedésbe, majd beugrom a vízbe. Jól esik, ahogy a hideg víz végighűti a testemet, amikor pedig kidugom a fejem a víz alól, megrázom azt, némi vizet zilálva ki a hajtincseim közül.
- Na, gyere már be most már, ne szégyenlősködj. De ezért már nem jár kívánság – mosolygok rá.
Vissza az elejére Go down
Gyűjtögetők
Gyűjtögetők
Brittany McGregor

Brittany McGregor

Hozzászólások száma : 18
Join date : 2014. Apr. 19.
Age : 34
Tartózkodási hely : West Island

Ryan & Britt  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan & Britt    Ryan & Britt  EmptySzer. Május 28, 2014 4:36 pm

Kissé döbbentem néztem rá. Azt hittem akart valamit azzal kapcsolatban mondani, hogy talán nekem van valakim, most meg még sem érdekli annyira. akkor most mi van? Azt hittem már ,hogy ….hogy talán érdeklődik irántam. Elég sok minden utalt erre ma, de tudom felét csak megjátszotta a bogár miatt, meg véletlenek egybe esése. Én meg már túl sokat látok a véletlenekbe bele, csak azért, mert egy részemet megmozdította, amiről eddig csak fantáziáltam vele olykor. De most …Basszus, még mindig érzem az ajkamon az ajka ízét. És csak most ébredek rá, hogy mennyire is hiányzik a gyengédség, érzékiség az életemből, amióta itt vagyok. Nem tudom ki lesz az, akivel megtöröm a dolgokat, de meg kell törnöm, mert ezek után nem tudom, hogy fogom kibírni, megállni. Csak jól kell választanom, ami baromi nehéz, hiszen a választék nem nagy, és egyre csökken, ahogy egymásra találnak emberek.
- Értem,…és örülök….már, mint hogy nem vagy kárörvendő típus – nem úgy mint egy bizonyos személy. Ha meg is mentett volna, tuti kihasználta volna most a helyzetemet. De Ryan nem, jó megjátszott dolgokat, de csak miattam, de …A francba Ryan, miért kellett ezt csinálnod, miért kellett ennek a helyzetnek kialakulnia? Nem tudom mihez kezdjek, mit csináljak, merre lépjek. Ráadásul azt hittem, hogy megyünk, erre maradunk, aminek végül én is megadtam magamat, főleg ,ha már beszélgetésbe kezdtünk.
- Nem furcsa…szerintem nem. 3 éve vagyunk itt, és nekem nem úgy tűnik, hogy bármikor is kijutunk innen. Bocsi, igen, én már ezt feladtam azt hiszem… -vontam meg a vállamat. Valahol egy részem már elfogadta ezt, de mélyen a remény még élt bennem, de még nem tudom meddig. De egyre jobban arra hajlottam, hogy nem fogunk innen elmenni soha.
- Nem tudom. David valamelyik este gyűlést akar szervezni, talán lesz ilyenekről is szó ott – mosolyodtam el picit.
- Szerinted ide egyedül is ki lehetne jönni? – néztem rá kíváncsian. Tetszett ez a hely és szívesen ellennék itt néha a saját kis gondolataimmal.
- Azt, hogy megöregszünk e itt, na azt nem tudom. Túlságosan rejtélyes ez a sziget, és sok az akadály is, de szerintem fejlődhetünk. Elég , ha arra gondolsz, hogy az első hetekben a gépen aludtunk most meg azért lassan mindenkinek van valami saját kuckója – nekem is van, nem nagy, de az enyém. És arra pont megfelel, hogy a holmimat ott tároljam és éjszaka aludjak.
És ha már maradtunk, akkor úgy döntöttem, hogy visszavetkőzöm és visszamegyek a vizbe. De pechemre a fürdőruha is jött a blúzommal együtt. Kapkodtam, de ettől nem haladtam gyorsabban, hogy visszavegyem, ráadásul, ahogy figyelmeztettem Ryan ő erre oda nézett. Nem tudom meddig nézett, de addig én se mozdultam. Teljesen ledermedtem, akkor tudtam mozdulni, amikor elfordult. Teljesen zavarba jöttem, és éreztem, hogy ég az arcom. Szerintem most egy főt rák hozzám képest semmi sem.
- Menj a francba Ryan – néztem rá mérgesen, de még is totálisan zavarba. Erre ő mit csinál még cukkol is, aztán meg a vízbe menekül. Én se tettem mást utána eredtem, legszívesebben most megfojtanám, és elég indulat, hülye gondolatok kavarogtak a fejemben, hogy neki esek. De megálltam, és kissé megolvadtam, amikor feljött a víz alól, rám mosolygott, élcelődött, mi ez, ha nem női szívet dobogtató jelenet? És ekkor még az is bevillant, hogy mi lenne, ha nem csak képzelődném azt a sok gyönyört, gyengédséget, és vele törném meg ezt a 3 éves kihagyást szex terén? Jó alany lenne rá, hiszen elégé vonzódom is hozzá, főleg a mai nap után, de valahogy még is hülyén érzem magamat, mert én nem tudok olyan lenni, hogy felkínáljam magamat, majd kösz, jó volt, de ennyi. Sose ment az alkalmi szex, vagy egy éjszakás kalandozás. De még is talán vele tudom leginkább elképzelni azt itt lévők közül. De előbb a mérgemet kell levezetnem rajta.
- De nem is a tiéd – csaptam le, hátha a szemébe csapódó víztől szerzek egy kis előnyt, majd rávetettem magamat, és próbáltam a víz alá nyomni, ami tudom ,hogy nem fog menni, de most annyira jól esett levezetnem rajta a feszültséget, hogy csak na.
Vissza az elejére Go down
Vadász
Vadász
Ryan Blackwood

Ryan Blackwood

Hozzászólások száma : 15
Join date : 2014. Apr. 08.

Ryan & Britt  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan & Britt    Ryan & Britt  EmptyPént. Jún. 13, 2014 11:05 am

Britanny kibillentett az eddigi nyugalmamból. De miért tette mindezt? Talán az egész mai nap összessége juttatott el arra, hogy mégis van benne valami, és az nem az agyában lévő bogár, amitől megmentettem. Igen, kicsit öntudatos, kicsit nő, de aranyos. Még szép, hogy örül annak, hogy nem vagyok előítéletes, ha az lennék, már a bogaras incidensnél leidiótázhattam volna, hogy miért nem figyel jobban. Holott nem volt sok esélye észrevenni, és se ő, sem én nem vagyunk képzett erdőjárók. Igaz, három év alatt azért fejlődtünk, beleszoktunk dolgokba, de biztos lenne még sok olyan fontos dolog, amit ha elmondanának, sokkal hatékonyabbak lehetnénk. De mivel nincs senki, aki ezt megtenné, így marad az, amire mi a saját és mások hibájából – vagy akár halálából – megtapasztalunk.
- Nem tűnik túl veszélyesnek az ide való egyedüli kijövetel, mint máshová egyedül menni. Szerintem igazán biztonságos hely a szigeten nincs, de ez a szép vízesés a kevésbé veszélyes helyek közé tartozik, ráadásul egész közel van a táborhoz - adok neki magyarázatot a logikámra. Ide még én is ki fogok járni, az biztos.
- Ez igaz, mindenki aludhat kis „kuckóba” – még a kezemmel is macskakörmöt mutatok neki, ahogy idézem a szavajárását. – Bár lassan minden benövi a gépet is, hiába tisztogatjuk, nem beszélve arról, hogy mivel nincs karbantartva, ki tudja, hogy ha elindítanánk egyszer, egybe maradna-e alattunk? – húzom el a számat, ebbe még nagyon nem gondoltam bele. Azért három év ezen a szigeten a gépet is megviseli, nem csak az embereket. Csak mi tudunk alkalmazkodni, egy repülő vasdarab nem.
Viszont elég szórakoztató sziget. Például most Britanny fellibbenő keblei, és performance-a a ruhával nevetésre késztet, sőt még egy kicsit meg is csipkedem az önérzetét. De szerintem az ilyenek kellenek, néha kell egy kis kikapcsolódás, még nekem is. Az is igaz, hogy nem szoktam, de ez az egész mai nap megkoronázása. Persze utánam jön, látom rajta az elkeseredett dühöt, ami kicsit elszomorít, bár nem mutatom ki. Nekem mondják, hogy legyek lazább, erre a nők azok, akik ezt nem szeretnék megtenni. Hagyom, hogy lenyomjon a víz alá, nevetek, ahogy próbálkozik, majd veszek egy nagy levegőt, és elmerülök a vízben. Nagyon jól esik ebben a melegben, de nem hagyhatom magam. Egyszerűen magamhoz rántom, le a víz alá, lent tartom, majd ha már egy kicsit kezd elfogyni a levegője szerintem, felviszem magunkat a víz felé, nevetve.
- Ó, úgy látom ez nem jött be – nevetek rá, és elkattan az agyamban valami. Szóval, közel húzódok hozzá és megcsókolom. A csókba minden kisebb és nagyobb feszültségem belevezetem, élvezem a víztől hideg, mégis forró puha ajkait az enyémen. Nem tudom, hogy mit reagál, de valahogy most nem szeretném elengedni, és a nyelvem is mozgásba lendítem. Majd hirtelen magamhoz lépek és vörös fejjel elhúzódom, ha addig nem rúgott le magáról. Csak nézem őt, hangosan zihálva és nem tudok megszólalni.
Vissza az elejére Go down
Gyűjtögetők
Gyűjtögetők
Brittany McGregor

Brittany McGregor

Hozzászólások száma : 18
Join date : 2014. Apr. 19.
Age : 34
Tartózkodási hely : West Island

Ryan & Britt  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan & Britt    Ryan & Britt  EmptyVas. Jún. 15, 2014 3:50 pm

Ezek után nem tudom, hogyan kérjem majd meg arra, hogy tanítson meg halászni. Már most alig bírok meglenni a közelébe anélkül, hogy ne bámulnám őt, vagy az ajkát. Maradtam volna otthon inkább valami indokkal, vagy ne cserélt volna valaki mással. Akkor most teljesen más lenne a helyzet , bár az is lehet, hogy nem élnék és a sors rendelte mellém, hogy megmentsen, mert még dolgom van a világban. A világban, ami jelenleg kicsit, és most hogy Ryannel megzavartuk úgy mond egymást még kisebb lesz. A legrosszabb, hogy nincs hová menekülnöm a szükségleteim előle, amik jelenleg Ryant vettél célba akárhonnan is közelítem meg magamban a dolgokat.
- Köszönöm a kimerítő választ – nyugtáztam a dolgot és már most elhatároztam magamban, hogy ki fogok ide jönni egyedül is. Tényleg nem vagyunk messze, sikítozni hangosan tudok, ez az első itt töltött hetekben kiderült. Meg már azért nem vagyok annyira ügyetlen sem. Persze addig nem igen mehetek én sehová sem, amíg a lábam rendbe nem jön. Ráadásul még azt is kiviteleznünk kell, hogy visszakerüljek a táborba, ami azért lassú folyamat lesz, mert nem igen szeretnék most Ryanre támaszkodni.
- Nem szeretném kipróbálni a dolgot, megmarad e a gép, vagy zuhanunk. Az biztos, hogy ez az időjárás sem kedvez neki, ami itt van. De ha eddig nem mentünk vele semmire, szerintem ez után sem fogunk. És már jó lenne egy saját kuckó, ami normálisabb, mint a jelenlegi – hát igen, egy újabb igény, szükséglet, amit szeretnék, és nem biztos, hogy teljesülhet. És akkor most még itt kötözködik, csipkelődik, ami akármennyire is jól esik még is csak dühít valahol. És talán emiatt a kettősség miatt megyek neki, és húzom a víz alá. Persze érzem, hogy hagyja magát. Helyes, legalább ezt hagyja, ha már pimasz úrt játszik itt nekem. És még kukkol is meg minden. De a fene esne bele megint a helyzetbe, mert közel vagyok hozzá. Azt hiszem az ősi ösztön nem hazudtolja meg magát jelenleg nálam sem, pedig ellent kell neki állnom. És, ha ez nem lenne elég , most még jobban ellenállhatok, hiszen lerántott magával a víz alá. Ráadásul még magához is rántott. Eleinte kapálóztam, majd pár pillanat után megadtam magamat, és csak kapaszkodtam belé. A pillangók meg a gyomromba összevissza repkedtek.
- Menj a ….- nem tudom befejezni, de elengedni sem Ryant, mert ajka az enyémre tapadt. Eleinte kicsit tiltakoztam, már ha egyáltalán annak volt nevezhető a dolog, majd, amikor érzem a feszültséget, a nyelvét, aminek utat engedve hagyom elmélyíteni a csókot kettőnk között. Sőt mi több, még bele is folyók, és szorosan Ryanhez simulok beáll a totális káosz a fejemben, a ködről nem is beszélve. Levegőt kapkodva hagy ott, csak nézzük egymást. Ő is ugyan úgy zihál , mint én, egyikünk se tud megszólalni. Így csak nagy ívben kikerülve őt indulok a partra.
- Jobb…ha …- kezdek bele rá se nézve.
- …visszamegyünk – fejezem be a mondatomat, majd elkezdtem öltözni. Menni akartam, mert féltem attól, hogy ha most nem indulunk el, még egy ilyen és utána nem lesz megállás. Nem tudok magamnak parancsolni, sem az ösztöneimnek, vágyaimnak. Így hát öltözködtem, és épp a blúzomba bújta bele, amikor valaki megszólalt.
- Nocsak, ti mit műveltek – nézek a hang irányába, és a nem várt személyt látom meg, amitől még írtó zavarba is jövök. Remélem most nem azt fogja hinni, hogy Ryan megfektetett, mert akkor tutira kikészülök.
- Már mindenki benneteket keres miután megtaláltuk a bogármaradványokat, de látom jól szórakoztatok – vigyorog, és Ryanre kacsint, bizonyára azt jelezve, hogy jó vagy pajtás.
- Már épp indultunk vissza – mondtam kicsit halkan, és meg kellett köszörülni a torkomat, mert alig bírtam megszólalni.
- Csak nem a torkodon akadt valami – mondta vigyorogva az őr.
- Kapkodjátok magatokat, megyek még összeszedem a többieket is – fejezte be, majd szépen elvonult. Ezek után végképp nem tudtam megszólalni most már, és csak ültem ott a kidőlt fatörzsön, amire rázuttyantam a távozása után .
Vissza az elejére Go down
Vadász
Vadász
Ryan Blackwood

Ryan Blackwood

Hozzászólások száma : 15
Join date : 2014. Apr. 08.

Ryan & Britt  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan & Britt    Ryan & Britt  EmptyPént. Jún. 27, 2014 10:17 am

- Nincs mit – szépíteni sem rajta, meg tudom, hogy igazam van. tökéletes biztonságban úgysem lehetünk sehol sem, szóval muszáj adni egy kis esélyt a helynek, hátha akkor nem lesz annyira harapós.
- Azért ne mássz a fára egyedül – pimaszkodom még egy picit, de csak viccelődöm, ezt tudhatja ő is. De gyorsan témát váltok a repülőgép problémájára. Megértem őt, én sem szívesen kockáztatnám az elrepülést, nem bízom abban, hogy a gép egyben marad. Azt sem tudom, hogy az üzemanyagnak jót tett-e a három év, tippem szerint biztosan nem. A kerekek is biztosan laposak már, azt mondjuk nem tudom, mert benőtte a növényzet, azokat sem fújjuk fel tüdővel. Csoda, hogy ilyen egészen jó állapotban van a gépmadár.
- Jó lenne, de én már örülök, hogy a fontosabb dolgoknak van helye. A lakhelykérdés a legutolsó számomra, inkább az a fontos, hogy aminek kell tároló helyiség, az el legyen zárva, az orvosságokkal együtt. Na, mindegy, majdcsak lesz valahogy, eddig is volt – villantok egy apró bátorító mosolyt a lehangoló monológom után.
Ez az egész, mintha egy évvel előbb lett volna, ugyanis már a víz alatt találom magam, Brivel együtt. Sosem becéztem még, szinte senkit sem szoktam, mert tényleg keveset kommunikálok. De a mai nap megért egy ilyen nagy kockázatvállalást, hogy beszédbe elegyedtem vele, a szexi – bár elég soványra fogyott, sajnos – lánykával. Még mindig nem ülünk zabapartikat, szóval én sem vagyok már akkora formában, mint otthon, a kevés energiát, amit megeszek, teljesen fel is használom. Nem tudok magamra építeni túl sok izmot, de azért egészen jól tartja magát a társaság. Mielőtt még megfulladna, azért felhozom a víz felé. Abban a pillanatban valami elkap, valami előjön a múltból, és tényleg, mintha ledermedne a levegő. Csak bámulom a csokoládészín szempárt, a madárcsicsergés, a vízesés, a vízcseppek, ahogy a testén folynak, a csodás kihűlt ajkak mind-mind elveszik az eszemet. Mire bármit is tehetnék ellene, már az ajkaim az övére tapadnak, és nem is nagyon kívánkoznak le róla. A csókra válasz érkezik, méghozzá elég intenzív, én pedig nem tudom abbahagyni még egy ideig. A pillanat varázsa azonban megtörik, és elszakadunk egymástól, de én továbbra sem tudok mit tenni, csak nézem őt, és érzem, hogy mennyire hiányzott nekem ez. A csók még hagyján, de az érintés, a másik közelsége, az ujjainak simogatása, az egyszerű testi kontaktus. Persze a csók egyáltalán nem elhanyagolandó, a szívem ki akar szakadni a bordák ketrecéből, a rácsokon dörömbölve. Végül ő szakítja meg az egészet, látványosan elkerülve engem. ~ Na, szép, még ő jön zavarba… ~
- Jó, menjünk – már kicsit csillapodott a szívverésem, kezdek visszarázódni eredeti nyugalmamba. De semmi gond, menjünk akkor, felejtsük el az egészet. Vagy ne? Gőzöm sincs, hogy mit kéne tennem. ismerős-ismeretlen hang szólít meg minket, felpillantva meglátom Brittany „kis kedvencét”, a piszkálódó és bunkózó őrt.
- Megtaláltuk ezt a kis vízesést, csak lemostuk a maradványokat. Minden oké, csak Brittany meghúzta a lábát, amúgy nincs gond. Kösz, hogy jöttél – mondom a szokásos tárgyilagos hangszínemen. Egyrészt a csók utáni dolog miatt tényleg nem is akkora baj, hogy jött, másrészt, most nem is nagyon bunkózott. Nem fogom lereagálni a célozgatását, nem érdekelnek az ilyen dolgok. Max elkönyvel fatökűnek is, a sok jelzőm mellett már az is elfér. Felöltözünk és elindulunk vissza a táborba, én pedig nagyon ritkán, de lopva Brire pillantok. A csókja íze, még mindig az ajkaimat simogatja, ahogy utánuk bandukolok.
Vissza az elejére Go down
Gyűjtögetők
Gyűjtögetők
Brittany McGregor

Brittany McGregor

Hozzászólások száma : 18
Join date : 2014. Apr. 19.
Age : 34
Tartózkodási hely : West Island

Ryan & Britt  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan & Britt    Ryan & Britt  EmptyKedd Júl. 08, 2014 3:21 pm

Utáltam ezt a kialakult helyzetet, ezt az egészet, ami történt, mert ezek után már csak Ryanen fog az eszem járni, hogy milyen jó volt vele. hogy milyen jól csókol. hogy milyen jól néz ki, és én mennyire szeretném a csókok folytatását is. Pontosan tudom, hogy ezek fognak eszembe jutni akárhányszor megpillantom. És akkor üröm az örömben, hogy ez a szemét is itt szórakozik. Valahogy nem akarom kivárni azt, hogy mit fog mondani, ha egyszer kettesben leszünk, vagy tesz e valamit. De remélem semmit sem, viszont tudom, hogy nem fogja megállni.
Én most már tényleg csak vissza akarok menni. Így összeszedtem magamat, meg a holmimat, és elindultunk vissza, ami nem volt egyszerű a lábam miatt. Az meg megint csak nem volt egyszerű, hogy az út felénél Ryanra kellett támaszkodnom. Mire visszaértünk a táborba szabályosan égett az arcom.

/ Köszönöm a játékot Very Happy /
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom


Ryan & Britt  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan & Britt    Ryan & Britt  Empty

Vissza az elejére Go down
 

Ryan & Britt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lea & Britt
» Ryan Blackwood
» Ryan Blackwood naplója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Soord Island :: Soord Island :: West Island :: Erdő-