KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
☆ Adminok ☆
Sabrina Michele
Alexey Maximilian
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Ryan Blackwood EmptyPént. Feb. 13, 2015 7:31 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Ryan Blackwood EmptyKedd Nov. 25, 2014 7:32 pm by Vendég

» The Devil Within
Ryan Blackwood EmptyKedd Júl. 15, 2014 7:14 pm by Vendég

» Ryan & Britt
Ryan Blackwood EmptyKedd Júl. 08, 2014 3:21 pm by Brittany McGregor

» My Life Arts
Ryan Blackwood EmptyVas. Júl. 06, 2014 10:16 pm by Sabrina Michele

» TribesFRPG
Ryan Blackwood EmptySzomb. Júl. 05, 2014 7:03 pm by Vendég

» new orleans
Ryan Blackwood EmptySzomb. Júl. 05, 2014 5:01 pm by Sabrina Michele

» lacrima cruentus
Ryan Blackwood EmptySzomb. Júl. 05, 2014 4:52 pm by Sabrina Michele

» Miraculous Creatures
Ryan Blackwood EmptyKedd Jún. 24, 2014 2:01 pm by Alexey Maximilian

» Silencio FRPG
Ryan Blackwood EmptyKedd Jún. 24, 2014 10:54 am by Alexey Maximilian

» Zeneláda
Ryan Blackwood EmptyKedd Jún. 24, 2014 10:35 am by Alexey Maximilian

» New Day FRPG
Ryan Blackwood EmptyVas. Jún. 15, 2014 3:24 pm by Vendég

» Nyugati esti beszélgetés
Ryan Blackwood EmptyKedd Jún. 10, 2014 8:31 pm by Dakota Violet Davis

» Sin City - Chicago, a bűnok városa
Ryan Blackwood EmptyKedd Jún. 10, 2014 5:00 pm by Vendég

» Csevegő, ajánló
Ryan Blackwood EmptyHétf. Jún. 09, 2014 2:57 pm by David Mckenze

Chat
Statistics
Összesen 32 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Tristan Montgomery

Jelenleg összesen 317 hozzászólás olvasható. in 144 subjects
Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Ryan Blackwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vadász
Vadász
Ryan Blackwood

Ryan Blackwood

Hozzászólások száma : 15
Join date : 2014. Apr. 08.

Ryan Blackwood Empty
TémanyitásTárgy: Ryan Blackwood   Ryan Blackwood EmptyKedd Ápr. 08, 2014 9:59 pm







Ryan Blackwood
»Teljes név«
Ryan Blackwood

»Becenév«
Ry

»Kor«
23

»Csoport«
Nyugatiak

»Rang«
Vadász

»Avatar«
Mario Casas


Külsö, belsö leírás

Nem túl szociális típus. Földműves, és egész jól vadászik, hiszen rávitte a kényszer, hogy megtanuljon, halászni pedig eddig is tudott. Kerüli az embereket, ha nem muszáj, nem beszél velük. Volt néhány kalandja, de azok mind meghaltak már, ezért meg is van bélyegezve, kevés nő fordul hozzá bizalommal. Viszont a férfiak annál inkább, mert megbízható típus, az elvállalt munkát mindig teljesíti. Időnként eltűnik a parton, hogy egyedül legyen, és azon sóvárog, hogy hogyan juthatna civilizált emberek közé, ahol nem kell minden éjjel attól tartania, hogy meghalhat valaki, vagy valami miatt.
185 cm, kissé soványabb, olyan 76 kg, a szigeten nem jut sok koszt. Haja barna, és a szemei is barnák, ajkán általában huncut mosoly villan, de ez megtévesztő lehet. Járása könnyed, kezei cserzettek, ő maga is barnás bőrű.
.


Elötörténet

Hogy is kezdjem. Egyszerű családból származom, Valenciából, a Spanyol partokról. Apám és anyám napszámosok voltak a földeken, nem mondhatnám, hogy túlzott gazdagságban nőttem fel. Főleg nem, mert 6 testvérem van, de én vagyok a legidősebb. Furcsa igaz? De ilyen is van, hidd el. Nem volt túl könnyű gyerekkorom, tizenévesen már én is a földet túrtam, vagy törtem a kukoricát, miközben iskolába is kellett mennem, sőt elvárták, hogy jól tanuljak. Mire felnőtt lettem megtanultam angolul is, bár erre a szüleim tanítottak meg, hiszen bevándorlók vagyunk. Főiskolára is jártam, amikor beütött a nyeremény, de erről majd később mesélek. A nevem nem túl spanyolos, igaz? Az öregek elég vaskalaposak voltak ahhoz, hogy a harmadik generációnak – azaz nekem és testvéreimnek - még mindig valami amerikai nevet adjanak, ne mondjuk Armandot. Ilyen a világ, ma már ezt is lehet. Egyébként elég jól kosarazom, és nyertem egy utat is. Egy jó kis repülőutat. Immár három éve, hogy itt vagyok ennek folyományaként, és továbbra sem izgat ez a sok ember. Bár vannak kedvesebbek nekem, de a legtöbbjük nem érdekel. Aki csinál valamit, az nagyobb respekttel indul, mint aki nem, és ennyi. Én vadász vagyok, valami furcsa rendszer miatt, beosztottuk magunkat. Nem mondom, elég veszélyes itt, de lassan úgy néz ki, hogy ez lesz az otthonunk, mégis jó lenne kideríteni, hogy mi az, ami kinyír mindenkit, aki egy bizonyos szinten túlmerészkedik. De ez nem az én gondom, én csak vadászok és növényt termesztek. Nem gondoltátok, hogy a szüleim elengedtek mindenféle „hasznos” mag nélkül? Most ennek köszönhetően vannak például európai gyümölcseink, habár nem túl sok. Ezt cserébe kellett volna adnom, valami Amerikai rokonnak, egy másik cuccért. Nem tudom, miért nem lehet postázni, a lényeg, hogy van mit enni az erdőn kívül is, bár én ellennék a halakkal is, ha csak az lenne. De az erdőből néha felhangzó üvöltés nem tesz jót a komfortérzetemnek…

Vissza az elejére Go down
Admin & Őr
Admin & Őr
Alexey Maximilian

Alexey Maximilian

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2014. Apr. 07.
Tartózkodási hely : West Island

Ryan Blackwood Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan Blackwood   Ryan Blackwood EmptySzer. Ápr. 09, 2014 5:44 am

Elfogadva!


Üdvözlünk az oldalon Ryan. Reméljük jól fogod itt érezni magad közöttünk. Hm, szép kis nyeremény, igaz? Azt hiszem kifogta itt mindenki a maga Jackpotját, ami nagyon úgy tűnik, hogy egy egyirányú, nem visszaváltható jegy volt senki földjére. De itt lenne az ideje, hogy ne csak dolgozz z elvárásokat tartva szem előtt. Élvezd az életet minden nap, senki sem tudhatja melyik lesz az utolsó. A lapodat elfogadom. Foglalj avit és jó játékot!  Smile 

Vissza az elejére Go down
 

Ryan Blackwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ryan Blackwood naplója
» Ryan & Britt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Soord Island :: Karakterek :: Elkészült karakterek :: Vadászok-