KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
☆ Adminok ☆
Sabrina Michele
Alexey Maximilian
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Tallulah Jones ~ EmptyPént. Feb. 13, 2015 7:31 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Tallulah Jones ~ EmptyKedd Nov. 25, 2014 7:32 pm by Vendég

» The Devil Within
Tallulah Jones ~ EmptyKedd Júl. 15, 2014 7:14 pm by Vendég

» Ryan & Britt
Tallulah Jones ~ EmptyKedd Júl. 08, 2014 3:21 pm by Brittany McGregor

» My Life Arts
Tallulah Jones ~ EmptyVas. Júl. 06, 2014 10:16 pm by Sabrina Michele

» TribesFRPG
Tallulah Jones ~ EmptySzomb. Júl. 05, 2014 7:03 pm by Vendég

» new orleans
Tallulah Jones ~ EmptySzomb. Júl. 05, 2014 5:01 pm by Sabrina Michele

» lacrima cruentus
Tallulah Jones ~ EmptySzomb. Júl. 05, 2014 4:52 pm by Sabrina Michele

» Miraculous Creatures
Tallulah Jones ~ EmptyKedd Jún. 24, 2014 2:01 pm by Alexey Maximilian

» Silencio FRPG
Tallulah Jones ~ EmptyKedd Jún. 24, 2014 10:54 am by Alexey Maximilian

» Zeneláda
Tallulah Jones ~ EmptyKedd Jún. 24, 2014 10:35 am by Alexey Maximilian

» New Day FRPG
Tallulah Jones ~ EmptyVas. Jún. 15, 2014 3:24 pm by Vendég

» Nyugati esti beszélgetés
Tallulah Jones ~ EmptyKedd Jún. 10, 2014 8:31 pm by Dakota Violet Davis

» Sin City - Chicago, a bűnok városa
Tallulah Jones ~ EmptyKedd Jún. 10, 2014 5:00 pm by Vendég

» Csevegő, ajánló
Tallulah Jones ~ EmptyHétf. Jún. 09, 2014 2:57 pm by David Mckenze

Chat
Statistics
Összesen 32 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Tristan Montgomery

Jelenleg összesen 317 hozzászólás olvasható. in 144 subjects
Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Tallulah Jones ~

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Oktató
Oktató
Tallulah Jones

Tallulah Jones

Hozzászólások száma : 12
Join date : 2014. Apr. 07.
Age : 31

Tallulah Jones ~ Empty
TémanyitásTárgy: Tallulah Jones ~   Tallulah Jones ~ EmptyKedd Ápr. 08, 2014 12:52 pm







TALLULAH JONES
»Teljes név«
Tallulah Lily Jones

»Becenév«
Lulah, Tally

»Kor«
21

»Csoport«
Déliek

»Rang«
oktató

»Avatar«
Krystal Jung


Külsö, belsö leírás

Egyedi vagyok és utánozhatatlan, különc és kicsit elvont is. Tisztában vagyok vele, hogy mim van, és mim nincs, nem vagyok nagyképű, csak egészséges önbizalmam van. Az meg mindenkinek kell, könyörgöm, anélkül senkik vagyunk, márpedig én lenni akarok valaki. Az első ázsiai származású színésznő. Tudom, hogy néha lusta vagyok, hogy hétalvó vagyok, amit nagyon utálok magamban, és hogy nagyon hamar felkapom a vizet. Pitiáner dolgokért megsértődök, de nem vagyok haragtartó. Önző vagyok, ha a kajáról van szó (Joey nem ad a kajájából!), de bármit kölcsönadok, ha ugyanolyan állapotban hozod vissza. Kicsit bizalmatlan vagyok, de nagyon nyitott az új dolgok felé, gyakran ironikus, de tudok bocsánatot kérni. Nem vagyok különlegesebb mint mások, de elvárom, hogy ugyanúgy kezeljenek, mint ahogy ők akarnák, hogy kezeljem őket. Őszinte vagyok, de beismerem, ha hibáztam, ember vagyok én is, ugyanolyan mint te!

Kint azt mondják, ahhoz képest, hogy koreai vagyok, egészen nagy szemeim vannak. Itthon azt mondják, hogy kicsi szemeim vannak, és akkor azt kéred ne legyek összezavarodva? Pedig igazán nem lenne nehéz eldönteni, szerintem teljesen normálisak, úgy jók ahogy vannak.
Az ajkaim azok már kicsit másabb tészták, azokat annyira nem szeretem, szerintem túlságosan is átlagosak, semmi különlegesség nincs bennük, ketten vannak és rózsaszínek. Viszont a rúzsok meg nem állnak jól, csak nagyon kevés, úgy egy-kettő, így még csak megváltoztatni se nagyon tudom. Ezzel kompenzálom, hogy szinte havonta más színű a hajam, ami tudom, hogy nem egészséges, de az ázsiai génjeimnek köszönhetően extra erős hajam van. Nem hullik, nem töredezik, és mindig úgy áll, ahogy kell.
Öltözködésben is megvan a magam stílusa, kicsit nőies, kicsit bohókás, kicsit laza. De így szeretem, hogy mások meg mit gondolnak? Őszintén, inkább, tartsák meg maguknak!


Elötörténet

Kedves szülők! Soha, ismétlem, soha ne ajándékozzanak hajóutat a gyermeküknek és a szerelmének ballagási ajándékként, mert egy nyomoronc szigeten végzik, ahol a kutya se talál rájuk, és több éven keresztül úgy kell élniük, mint a nomádoknak, arról nem is beszélve, hogy egy elmebeteg valami szórakozásból ritkítja őket találomra.Tehát, ha mégis arra a következtetésre jutnának, hogy esetleg, netalántán szerencsétlen leányzó vagy legényke roppantul örülne egy száműzetés az béka segge utáni legkisebb szigetre, hát rajta, tessék, de előtte... MENTSEN MÁR INNEN KI VALAKI, AZ ISTEN SZERELMÉRE!
Khm.. Ja.. Igen. Helló. Ne haragudj az előbbi kis kitörésemért, de igazán megérthetsz, nem kommunikáltam a civilizációval, mióta is? Több mint három éve, azt hiszem. Egy kicsit nehéz mérni itt az idő múlását, mikor semmilyen eszköz nem működik ami ebben segíthetne. Ne haragudj, mindig elkanyarodok a tárgytól. Tudom, tudom, idegesítő, hogy magamról kellene beszélnem, és eddig még semmi érdemlegeset nem mondtam, de akkor most már elkezdem, jó?
Szóval, huszonkét éves vagyok, azt hiszem, és amerikai. A szüleim másfél éves koromban fogadtak örökbe, sok évnyi sikertelen próbálkozás után. Az élet fura humora, hogy miután én megérkeztem, született meg a húgom Roselle, és az öcsém, Robert. Ráadásul ikrek. Ami nem baj, egyébként, mert mind a ketten aranyosak, és édesek...voltak, amíg bébik voltak. Utána már elég nehezen viseltem el őket, főleg mikor nekiálltak szétvagdosni a melltartóimat. Én meg cserébe az összegyűjtött pénzükön vettem magamnak újakat. Tanulság: ne tedd a pénzed a zoknis fiókodba, mert a nővéred lenyúlja.
A szüleim nem milliárdosok, anya egyszerű fogorvos, apa pedig állatorvos. Van is otthon három kutyánk, meg két macskánk, tavasszal meg nyáron rajtunk több a szőr, mint az állatokon... Hiányzik a szőrtelenítés...
Sosem titkolták előlem, hogy örökbe fogadtak, mondjuk nehezen is tudták volna, fél-francia apával, tősgyökeres amerikai anyával elég nehezen hittem volna el, ha azt mondják, hogy vér szerinti gyerek vagyok. Nem tudom, hogy láttál-e már, de koreai arcom van.
Mindegy, a lényeg, hogy teljesen átlagos életem volt, átlagos iskolába jártam, átlagos mennyiségben voltam szerelmes, szám szerint harminckétszer, ebből az utolsó még most is tart, már lassan négy éve. Gimnázium utolsó évében költöztek ide, és amiért felkeltette az érdeklődésem, azon kívül hogy csodaszép szeme van, és gyönyörű keze, hogy koreai. Pont mint én, azt leszámítva, hogy az ő szülei a vér szerinti szülei. A lényeg, hogy pár hét folyosón szemezgetés, esetlenül egymásra köszönés után elhívott randizni, ami nem nagy dolog, mert már csomóan megtették előtte, én voltam az egyetlen ázsiai lány az egész iskolában addig, és lássuk be, csúnya se vagyok, egzotikum voltam, na de, nem az volt a lényeg, hanem hogy abszolút nem hagyományos, vacsora, mozi, hazakísérős randit tervelte ki, hanem elvitt hőlégballonozni. Igen, jól olvasod, hőlégballonozni. Csodáljátok, ha ott azonnal beleszerettem? Nem, nem a pénzébe! Hanem a kreativitásába, az egyediségébe.
És most mind a ketten itt ragadtunk ezen a tetves szigeten, mert mint az elején említettem, ballagási ajándék volt az út, kettőnknek. Hát nem jött össze...

Vissza az elejére Go down
Admin & Őr
Admin & Őr
Alexey Maximilian

Alexey Maximilian

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2014. Apr. 07.
Tartózkodási hely : West Island

Tallulah Jones ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tallulah Jones ~   Tallulah Jones ~ EmptySzer. Ápr. 09, 2014 4:40 pm

Elfogadva!


Amilyen stílusban írtad végig mosolyogtam a történeted miközben olvastam. Nekem személy szerint nagyon tetszett. Bár neked már biztosan kevésbé a nagy ajándék. Úgy vélem nem tévedek nagyot, ha azt állítom, hogy minden további ajándékról lemondanál az évben, sőt az életben, ha egyszer kikeverednél erről az istenverte szigetről. Mindannyiunk bízunk benne, hogy egy napon ez is megfog történni, de addig is kitartás. A lapod ezennel elfogadom!  Very Happy  A távolság ellenére is azt mondom, hogy még látjuk egymást. Jó játékot!  Wink   

Vissza az elejére Go down
 

Tallulah Jones ~

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Soord Island :: Karakterek :: Elkészült karakterek :: Oktatók-