KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
☆ Adminok ☆
Sabrina Michele
Alexey Maximilian
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Dakota Violet Davis EmptyPént. Feb. 13, 2015 7:31 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Dakota Violet Davis EmptyKedd Nov. 25, 2014 7:32 pm by Vendég

» The Devil Within
Dakota Violet Davis EmptyKedd Júl. 15, 2014 7:14 pm by Vendég

» Ryan & Britt
Dakota Violet Davis EmptyKedd Júl. 08, 2014 3:21 pm by Brittany McGregor

» My Life Arts
Dakota Violet Davis EmptyVas. Júl. 06, 2014 10:16 pm by Sabrina Michele

» TribesFRPG
Dakota Violet Davis EmptySzomb. Júl. 05, 2014 7:03 pm by Vendég

» new orleans
Dakota Violet Davis EmptySzomb. Júl. 05, 2014 5:01 pm by Sabrina Michele

» lacrima cruentus
Dakota Violet Davis EmptySzomb. Júl. 05, 2014 4:52 pm by Sabrina Michele

» Miraculous Creatures
Dakota Violet Davis EmptyKedd Jún. 24, 2014 2:01 pm by Alexey Maximilian

» Silencio FRPG
Dakota Violet Davis EmptyKedd Jún. 24, 2014 10:54 am by Alexey Maximilian

» Zeneláda
Dakota Violet Davis EmptyKedd Jún. 24, 2014 10:35 am by Alexey Maximilian

» New Day FRPG
Dakota Violet Davis EmptyVas. Jún. 15, 2014 3:24 pm by Vendég

» Nyugati esti beszélgetés
Dakota Violet Davis EmptyKedd Jún. 10, 2014 8:31 pm by Dakota Violet Davis

» Sin City - Chicago, a bűnok városa
Dakota Violet Davis EmptyKedd Jún. 10, 2014 5:00 pm by Vendég

» Csevegő, ajánló
Dakota Violet Davis EmptyHétf. Jún. 09, 2014 2:57 pm by David Mckenze

Chat
Statistics
Összesen 32 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Tristan Montgomery

Jelenleg összesen 317 hozzászólás olvasható. in 144 subjects
Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Dakota Violet Davis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ápoló
Ápoló
Dakota Violet Davis

Dakota Violet Davis

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2014. Apr. 10.
Age : 31
Tartózkodási hely : Soord Island

Dakota Violet Davis Empty
TémanyitásTárgy: Dakota Violet Davis   Dakota Violet Davis EmptyVas. Ápr. 13, 2014 4:10 pm







Dakota Violet Davis
»Teljes név«
Dakot Violet Davis

»Becenév«
Vy, Via

»Kor«
22

»Csoport«
Nyugtiak

»Rang«
Ápoló

»Avatar«
Mila Kunis


Külsö, belsö leírás

Hát mit is mondjak? Elég ha csak rám néztek és az szerintem mindent elmond... Na jó, ez most nagyon egoista volt. Amúgy nem vagyok egy önfényező alak, de azért azt sem hagyom azt sem, hogy beszóljanak. Alapvetően temperamentumos embernek tartom magam. Kimondom a véleményem, és ha tetszik, tetszik, ha nem akkor meg fel is út, le is út. Nem vagyok egy félős, anya kislánya, ezt jobb ha mindenki tudja. Nem számít az sem, hogy ha kétajtós szerkény vagy, ha felhúzol, megbánod. Mindig is erős személyiségem volt, aki ha valamit akart akkor azt el is érte bármi áron. Már csak azért is mert elég nagy bennem a kitartás és a küzdési vágy... Külsőre sem tartom magam egy szupermodellnek, de azért egy bányarémnek sem. Igazából sohasem foglalkoztam azzal, hogy hogyan nézek ki. Nem kell félreérteni, nem az ápoltságról beszélek. Persze amit minden nő megtesz azért, hogy kinézzen valahogy azt én is megteszem, de nem járok sem szolizni, sem szájfeltöltésre sem semmilyen pénzpazarlásra. Nem voltam, nem vagyok, és nem is leszek egy agyonra szilikonozott plázamaca. A férfiak mindig azt mondták rólam, hogy egy igazi természetes szépség vagyok. Hogy ez mennyire igaz azt mindenki döntse el saját maga...



Elötörténet

 Most komolyan el kell mesélnem a halálosan unalmas életemet? Szerintem ezt te sem gondoltad komolyan. Nem tartom annyira jó ötletnek, de ha muszáj hát legyen... 1992 májusában láttam meg ezt a számomra nem annyira gyönyörű világot, Londonban. Csecsemőként még nem tudtam, hogy mibe is születtem valójában. Egy előkelő, de annál akaratosabb családba születtem. A szüleim a felső tízezer krémjében mozogtak. Anyám Margarat háztartásbeli volt, már amennyire a barátnőkell szervezett teázással egybekötött pletykapartit annak lehet nevezni. Finom nőnek tartotta magát, és mi tagadás az is volt. Apám Endrew London egyik legjobb szívsebésze volt. Rengeteget dolgozott, szinte sosem láttam. A gyerekkorom szinte egy dada társaságában telt. Mindent megkaptam, még olyan dolgokat is amiről egy átlagos gyermek álmodni sem merne, csak annyi törődést nem amire szükségem lett volna. Öt éves voltam, mikor megszületett a húgom Scarlet Abigail Davis. Anyámék ugyanazt eljátszották vele is mint velem, mindent megvettek neki, elhalmozták játékkal csak ők maguk tettek rá, hogy mi van velünk. Scar-al mindig is jó viszonyt ápoltam, igazi jó testvérek voltunk. Apám engem is orvosi szakmára ítélt, amit én a legkevésbé sem szerettem volna. Óvónő akartam lenni, de ők minden erejükkel elemezték ezt. Mivel nem tehettem semmit ellenük, ezért hagytam, hogy érvényesüljön az akaratuk és beiratkoztam az St. George Orvosi Egyetemre. Aztán egy nap elegem lett a tanulásból és a szüleim zsarnokoskodásából és összeszedtem minden holmim majd repülőre ültem és Amerika felé vettem az irányt. Fogalmam sem volt hogy mit kezdek majd magammal, de nem is érdekelt, csak az hajtott hogy minél távolabb legyek tőlük. Volt elegendő pénzem, ahhoz, hogy új életet kezdjek. A repülő út jónak ígérkezett addig amíg bele nem kerültünk abba a viharba. Innentől semmi, mintha kitörölték volna az emlékezetem... Azóta itt vagyok a többi utassal ezen az átkozott szigeten és minden napom a túlélésről szól.... Vajon haza jutok valaha is?


Vissza az elejére Go down
Admin & Őr
Admin & Őr
Alexey Maximilian

Alexey Maximilian

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2014. Apr. 07.
Tartózkodási hely : West Island

Dakota Violet Davis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dakota Violet Davis   Dakota Violet Davis EmptySzomb. Ápr. 19, 2014 3:31 pm

Elfogadva!


Szia Vio. Örülünk, hogy itt vagy.  Smile  Ha jól olvastam, mondhatjuk úgy beleszülettél az Amerikai álomba, de ahogy az lenni szokott valami egészen másra vágytál, így amint a körülmények megengedték megpróbáltál elmenekülni a múltadtól, de ez sem egészen úgy alakult, ahogy azt elképzelted. Remélem, hogy egyszer sikerül majd megtalálnod a helyed a nagy világban. Addig is kitartás és jó játékot kívánok!  Wink 

Vissza az elejére Go down
 

Dakota Violet Davis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Soord Island :: Karakterek :: Elkészült karakterek :: Ápolók-