KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
☆ Adminok ☆
Sabrina Michele
Alexey Maximilian
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Stark és Akusho EmptyPént. Feb. 13, 2015 7:31 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Stark és Akusho EmptyKedd Nov. 25, 2014 7:32 pm by Vendég

» The Devil Within
Stark és Akusho EmptyKedd Júl. 15, 2014 7:14 pm by Vendég

» Ryan & Britt
Stark és Akusho EmptyKedd Júl. 08, 2014 3:21 pm by Brittany McGregor

» My Life Arts
Stark és Akusho EmptyVas. Júl. 06, 2014 10:16 pm by Sabrina Michele

» TribesFRPG
Stark és Akusho EmptySzomb. Júl. 05, 2014 7:03 pm by Vendég

» new orleans
Stark és Akusho EmptySzomb. Júl. 05, 2014 5:01 pm by Sabrina Michele

» lacrima cruentus
Stark és Akusho EmptySzomb. Júl. 05, 2014 4:52 pm by Sabrina Michele

» Miraculous Creatures
Stark és Akusho EmptyKedd Jún. 24, 2014 2:01 pm by Alexey Maximilian

» Silencio FRPG
Stark és Akusho EmptyKedd Jún. 24, 2014 10:54 am by Alexey Maximilian

» Zeneláda
Stark és Akusho EmptyKedd Jún. 24, 2014 10:35 am by Alexey Maximilian

» New Day FRPG
Stark és Akusho EmptyVas. Jún. 15, 2014 3:24 pm by Vendég

» Nyugati esti beszélgetés
Stark és Akusho EmptyKedd Jún. 10, 2014 8:31 pm by Dakota Violet Davis

» Sin City - Chicago, a bűnok városa
Stark és Akusho EmptyKedd Jún. 10, 2014 5:00 pm by Vendég

» Csevegő, ajánló
Stark és Akusho EmptyHétf. Jún. 09, 2014 2:57 pm by David Mckenze

Chat
Statistics
Összesen 32 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Tristan Montgomery

Jelenleg összesen 317 hozzászólás olvasható. in 144 subjects
Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Stark és Akusho

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vadász
Vadász
Hakari Akusho

Hakari Akusho

Hozzászólások száma : 9
Join date : 2014. Apr. 19.
Age : 31

Stark és Akusho Empty
TémanyitásTárgy: Stark és Akusho   Stark és Akusho EmptyVas. Május 04, 2014 7:44 pm

Az este csöndesen telt, mármint ahhoz képest, hogy milyen volt mielőtt a vihaar ide kevert minket, de ha minden jól megy lassan azt az állapotot is vissza tudom hozni. Szerencsémre tudtam, hogy lehet akkumulátort előállítani, igaz nem olyan jó hatásfokkal, mint a gyárban volt, ahol dolgoztam, de az itt talált alapanyagból ennek is örülhetek, hiszen a hajó akkumulátorából kölcsön tudtam venni a savat és találtam olyan anyagot, amit nem mar szét a sósav, viszont ezzel nem sokra mennék, ha nincs mi áramot termeljen, ebben volt segítségemre a másik tudásom, amivel házi napelemet tudtam gyártani, de az akkumulátor és az előállított energai arra volt elég, hogy minimális meleg vizet, főleg a lányoknak eleget, nekik fontosabb, és a reggeli kávét szinte mindenkinek és valamennyi fényt szolgáltasson este az egyéb teendőkhöz, de az se tart sokáig. Ugyan volt egy nagyobb ötletem, amihez viszont a szigetre kéne kimennem, de talán kisebben is menne, ha lenne elég akkumulátorom, akkor képesek lennék itt a hajón is annyi áramot előállítani, ami elég lenne heti egy alkalommal egy ilyen bulis estét tartani. Ezen filózok a szobámba, majd lassan elindulok a reggeli körútra, hogy ellenőrizzem a kirakott napelemetek, de szerencsére nincs bajuk. Feleségem és a kislányunk még nem ébredt fel, így a konyhába megyek, hátha lesz ott valaki, de ha nem akkor is megiszok egy kávét a saját áramom segítségével. Ha elkészült az adag félreteszem és leülök egy asztalhoz iszogatni, hogy felébredjek és kommunikatívabb legyek, ha valaki esetleg venné a bátorságot és szóba elegyedne velem. Emlékszem, hogy mikor turnéztam, akkor volt, hogy egy este alatt elfogyasztottam egy egész demizson kávét, majd másnap az esti próbákig aludtam, majd fellépés, másnap ugyanez és így tovább, egyszer még kórházba is kerültem kimerültséggel, de az is csak egy véletlen volt.
Vissza az elejére Go down
Őr
Őr
Andrew Stark

Andrew Stark

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 30
Tartózkodási hely : ₪ South Island

Stark és Akusho Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stark és Akusho   Stark és Akusho EmptyHétf. Május 05, 2014 12:50 pm



Andrew & Hakari



Végre reggel van. Most én voltam soron az őröknél éjszakásnak. Szokás szerint persze nem történt semmi érdekes. Csak ültem a parton, köveket dobáltam, néztem az erdőt meg az eget, néha két lépéssel odébb mentem, majd kezdtem újra az egészet. Így ment ez egész este, és mivel tegnap napközben aludtam egy csomót, most egyáltalán nem vagyok álmos. Ilyenkor alig van még ébren valaki, de a legjobb az éjjeli őrködésben az a napfelkelte. Nyálasnak hangzik, és hangosan sosem mondanám ki, de én szeretem, amikor felkel a nap. A színek játéka a felhők között újra életre kelti az alvó természetet, és a víz... A víz a legszebb, ahogy visszaveri ezeket a színeket. Mindig is imádtam a vizet, csakhogy Atlanta sajnos nem partközeli város, így csak nyaralásokon tudtam igazán érezni azt, amit úgy szeretek. A tenger illata és a messzeségbe elterülő víz.
Miután az őrködési időszakom lejárt, visszamentem a kabinunkhoz. Letusoltam, majd átöltöztem. A nagy melegre és a későbbi edzéstervemet figyelembe véve egy fekete térdnadrág és egy ujjatlan póló mellett döntöttem. Persze, a kondi előtt kell még egy kávé, így a konyha felé veszem az irányt. Úgy látom valaki már főzött kávét, így előveszek egy bögrét és kikeverem benne az én ízlésemnek megfelelően. Mikor végre elkészülök vele, áttelepedek az étkezőbe. Na, úgy látom, hogy itt az a valaki, aki a kávét főzte. Azt hiszem ez az a pasi, aki az elektromosságot is valahogy összehozta. Nem nagyon beszéltem eddig vele, de ha már itt van, és nekem sincs még olyan pocsék hangulatom, akkor odaülök mellé.
- Hali, na mizu? -
kérdezem, miközben lehuppanok a mellette lévő székre.

©
Vissza az elejére Go down
http://secret-creek.tumblr.com/
Vadász
Vadász
Hakari Akusho

Hakari Akusho

Hozzászólások száma : 9
Join date : 2014. Apr. 19.
Age : 31

Stark és Akusho Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stark és Akusho   Stark és Akusho EmptySzomb. Május 10, 2014 8:07 pm

Ahogy így ültem, miközben a kávémat ittam és a múltamon elmélkedtem valaki leül mellém. Nem ismerem a tagot, talán valamelyik őr lehet, mert az este láttam a fedélzeten, mikor mosdóba mentem az este, de aztán nem biztos, azok mind egyformák, vagyis, ami a ruházatukat illeti. RÁjuk férne egy kis divattanácsadás. ~Ha itt lenne valamelyik stylistem.~ Magam annyira nem értek a divathoz, hiszen inkább a praktikumot részesítem előnybe a divattal szembe ugyan a ruhatáram tele van márkás ruhákkal, de azokat is úgy vettem, ha megtetszetttek és nem néztem, hogy éppen divatos-e vagy sem. Otthon is inkább a melegítő, amit preferálom egyetlen kényes kérdés az utca és a fellépés, ugyan már boltba mentem mackóba, de ha fontos helyre kell mennem, akkor azért rendesen felöltözöm, a harmadik meg a fellépés, ugyanis ott a stylistek mondják meg, hogy mibe kell lennem, bár szerencsére abba is van némi beleszólásom, mert azért ott sem vagyok hajlandó felvenni. Gondolkodásomból a kérdése rántott vissza.
- Semmi különös!
Tényleg nem volt semmi, amit megoszthattam volna, az este nem történt semmi.
- Veled? VOlt valami figyelemre méltó az őrségben?
Kérdeztem valóban érdeklődve, hiszen a vadászok mellett az őröké a legfontosabb feladat.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom


Stark és Akusho Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stark és Akusho   Stark és Akusho Empty

Vissza az elejére Go down
 

Stark és Akusho

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Andrew Stark
» Hakari Akusho
» Sophie és Akusho- nem tudni mit hoz a jövő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Soord Island :: Soord Island :: South Island :: Jacht-