KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
☆ Adminok ☆
Sabrina Michele
Alexey Maximilian
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Katrina Dragomir                        EmptyPént. Feb. 13, 2015 7:31 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Katrina Dragomir                        EmptyKedd Nov. 25, 2014 7:32 pm by Vendég

» The Devil Within
Katrina Dragomir                        EmptyKedd Júl. 15, 2014 7:14 pm by Vendég

» Ryan & Britt
Katrina Dragomir                        EmptyKedd Júl. 08, 2014 3:21 pm by Brittany McGregor

» My Life Arts
Katrina Dragomir                        EmptyVas. Júl. 06, 2014 10:16 pm by Sabrina Michele

» TribesFRPG
Katrina Dragomir                        EmptySzomb. Júl. 05, 2014 7:03 pm by Vendég

» new orleans
Katrina Dragomir                        EmptySzomb. Júl. 05, 2014 5:01 pm by Sabrina Michele

» lacrima cruentus
Katrina Dragomir                        EmptySzomb. Júl. 05, 2014 4:52 pm by Sabrina Michele

» Miraculous Creatures
Katrina Dragomir                        EmptyKedd Jún. 24, 2014 2:01 pm by Alexey Maximilian

» Silencio FRPG
Katrina Dragomir                        EmptyKedd Jún. 24, 2014 10:54 am by Alexey Maximilian

» Zeneláda
Katrina Dragomir                        EmptyKedd Jún. 24, 2014 10:35 am by Alexey Maximilian

» New Day FRPG
Katrina Dragomir                        EmptyVas. Jún. 15, 2014 3:24 pm by Vendég

» Nyugati esti beszélgetés
Katrina Dragomir                        EmptyKedd Jún. 10, 2014 8:31 pm by Dakota Violet Davis

» Sin City - Chicago, a bűnok városa
Katrina Dragomir                        EmptyKedd Jún. 10, 2014 5:00 pm by Vendég

» Csevegő, ajánló
Katrina Dragomir                        EmptyHétf. Jún. 09, 2014 2:57 pm by David Mckenze

Chat
Statistics
Összesen 32 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Tristan Montgomery

Jelenleg összesen 317 hozzászólás olvasható. in 144 subjects
Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Katrina Dragomir

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Jobb Kéz
Jobb Kéz
Katrina L. Dragomir

Katrina L. Dragomir

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2014. Apr. 08.

Katrina Dragomir                        Empty
TémanyitásTárgy: Katrina Dragomir    Katrina Dragomir                        EmptyKedd Ápr. 08, 2014 1:49 pm







Katrina Loranys Dragomir
»Teljes név«
Katrina Loranys Dragomir

»Becenév«
Kath, Kathy, Lora

»Kor«
25

»Csoport«
Déli csoport

»Rang«
Jobb kéz

»Avatar«
Nina Dobrev


Külsö, belsö leírás

Azt mondják a szépség belülről fakad azt tartja a mondás. Jelen esetemben ez rám nem csak a belsőmre igaz. Édesanyámtól örököltem a kivételes és egyedi szépségemet. Tisztában voltam az adottságaimmal ezért sem fitogtattam azokat. Édesapámtól örököltem az igéző gesztenyebarna pillantásaimat, édesanyámtól pedig a hosszú és gyönyörű csokoládé barna hajzuhatagomat ami páratlan. Az orrom pisze ám egyben arányosan illik a az ártatlan arcomhoz ami csupán csak kedvességet mutat. Legtöbbször szexisen és kihívóan öltözködöm fel, szeretem felhívni magamra a figyelmet.

Leginkább édesanyám természetét és génjeit örököltem. Makacs, harcias ám tudok ellenséges is lenni. Szeretem ha megkapom amit akarok, viszont nem szeretek a középpontban lenni. Személy szerint nem szeretem ha hazudnak nekem és manipulálnak de ha valaki velem kegyetlenül bánik képes vagyok megmutatni a rossz oldalamat. Mert hát akarva akaratlanul is nagyon szenvedélyes és tüzes jellemem van. Utálom ha kioktatnak vagy megmondják mit hogyan tegyek meg. A magam úrra vagyok, ha hibázok elismerem ahogy tudok bocsánatot is kérni. A szüleim neveltek egy kedves és szeretetreméltó személynek s igyekszem ezt a vonásaimat meg is tartani.


Elötörténet

Mindig is élvezettel tekintettem a tengerbe, imádtam hogy olyan távoli és gyönyörű látványt nyújt. Édesanyám vitt el mindig a tengerhez ami örök emlék maradt számomra, de egy pontig rossz emlékeket is ébreszt fel bennem a tenger. Amit annyira szerettem az vette el a családomat, ami abban a pillanatban hatalmas nagy törést jelentet a lelkemnek. Másfél évembe telt mire megemésztettem, hogy elvesztettem azokat az embereket akik a legtöbbet jelentették számomra. Mondhatnám, hogy nem gyötör a mélységes fájdalom és a hatalmas üresség miattuk, de akkor hazudnék s nem stílusom a hazugság semmilyen formában. Úgy tartja a mondás, hogy mindenki változik az évek teltével csak kérdés, hogy jó irányba halad vagy rosszba. Én inkább köztes állapotban vagyok változtam jó és rossz irányba, az a kérdés melyik felé húz a szívem. Három évvel ezelőtt még egy szende jó kislány voltam aki teljesítette mindenki kérését, és képtelen voltam visszafeleselni, mondhatni minta gyerek voltam. Amint elveszítettem a szüleimet egy falat emeltem a szívem elé és nem adtam meg mindenkinek az esélyt, hogy ezt a falat egy pillanatra is lebontsák. Megváltoztam fogalmazhatunk úgy is, hogy kifordultam önmagamból az első évben, de ahogy egyre jobban homályosultak az emlékeim úgy kezdtem visszatérni a régi önmagamhoz, de még mindig nem vagyok teljesen a régi. A szerelmi életem meg csak romlott mondhatni, jobban összezavartam az életem mint kellett volna. Nem hittem volna, hogy ahhoz a férfihoz kezdek el vonzódni akivel napról napra csak veszekszek ami nem meglepő hiszen rettenetesen arrogáns alak aki azt hiszi mindenkit és mindent megkap egy csettintésre. Képtelen voltam ellenállni neki annyira elbűvöltek a tenger kék szemei. Tisztában voltam vele hogy nem ilyen férfiakhoz szoktam hozzá, hiszen én a jóravaló pasikkal szoktam csak kezdeni. De valamilyen varázsa lehet amivel képes volt levenni a lábamról. Ennek ellenére nem fűztem túl sok reményt ehhez a kapcsolathoz úgy mond. A köztünk lévő szenvedély és vágy hatalmas volt és mondhatni csak szexről szolt a viszonyunk. Ebbe a kapcsolatba viszont kezdtem belemélyedni aminek akarva akaratlanul is beleszerettem, de ezt az istenért sem ismerném be neki. Egyetlen egy személy tud az igazi érzelmeimről, az pedig nem más mint Clarissa a legjobb barátnőm aki szintén velünk utazott. Mióta rádöbbentem az érzelmeimre próbálok távolságot tartani és minél kevesebbet találkozni vele. Sőt mondhatnám azt is hogy kerülni kezdtem, ez volt a legjobb megoldás, mert hazudni nem szeretek és eddig nem vett rá semmi hogy ezt tegyem, de ami késik az nem múlik. A hirtelen változásomat Drake nem értette, de nem adtam magyarázatot a viselkedésemre, hiszen nem tartozom neki semmivel. Az élet nem egyszerű ezen a szigeten és csak két emberre támaszkodhatok, de az egyikkel a viszonyom rettenetes. A szívem minden erejével azon vagyok, hogy jobb életem legyen s a régi legyek ami majd kiderül idővel hogy sikerül. Jelenleg viszont élem a mindennapjaim ezen a szigeten ahová elvagyunk zárva.  

Vissza az elejére Go down
Admin & Oktató
Admin & Oktató
Sabrina Michele

Sabrina Michele

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2014. Mar. 30.
Age : 31
Tartózkodási hely : Soord

Katrina Dragomir                        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katrina Dragomir    Katrina Dragomir                        EmptyCsüt. Ápr. 10, 2014 5:34 pm

Elfogadva!


Tetszett a belső és külső leírásod Smile Sajnálom ami a szüleiddel történt. Együtt érzek veled, mert nekem is meghaltak a szüleim. Remélem már jobban úgy nagyjából túl tetted magad rajtuk.
A szerelem nem könnyű dolog. Tapasztalatból mondom. Igaz még csak egy kapcsolatom volt, de szerelmes már sokszor voltam Smile
Nagy bátorságot és erőt kívánok, hogy elmondhasd neki és minden jól süljön ki a fiú részéről is Very Happy
Szaladj avit foglalni, és rabolj el valakit játszani Very Happy

Vissza az elejére Go down
https://soordisland.hungarianforum.com
 

Katrina Dragomir

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» That's Fire //Katrina & Drake //

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Soord Island :: Karakterek :: Elkészült karakterek :: Jobb kéz-